Ryterna Group vs KK „13“ (68:47)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 21 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „13“ pasipriešinimu

2017 vasario 21 d., Antradienis, 22:22 val., peržiūros: 1497

Vasario 21 dieną, antradienį, įvyko „TOPsport“ C lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Ryterna Group“ bei svečių statusą turėjusių – KK „13“ ekipų. Šeimininkai beveik visas rungtynes užtikrintai laikę rungtynių kontrolę savo rankose nesunkiai įveikė savo varžovus rezultatu 68:47 (12:7; 21:24; 22:6; 13:10).

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai bei abiejoms ekipoms dažniau „šaudant“ pro šalį nei tai darant taikliai. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui, „Ryterna Group“ ekipa pirmavo trim taškais (8:5). Antroje kėlinio pusėje komandos ir toliau strigo puolime, tad skirtumas tarp komandų ženkliai nesikeitė – 12:7.

Antrajame kėlinyje komandos pagaliau pralaužė „gynybinius gniaužtus“ bei pradėjo rinkti taškus. Pirmieji, kurie tai padarė buvo šeimininkai. Sužaidus vos kiek daugiau nei minutę ketvirtyje, šeimininkų persvara pasiekė dviženklį taškų skaičių (17:7). Vis dėl to, KK „13“ ekipa per pusantros minutės šį pranašumą ištirpdė ir rezultatas tarp komandų vėl tapo lygus (17:17). Nuo šios rungtynių akimirkos komandos žaidė apylygiai ir tik vos keleta taškų didžiąją kėlinio dalį pirmaudavo „Ryterna Group“ komanda. Kiek ryškiau jiems atsiplėšti buvo pavykę devynioliktą rungtynių minutę (33:27), tačiau besibaigiant antrajam kėliniui, svečiai atsilikimą sumažino vos iki vieno metimo – 33:31.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikšteleje kardinaliai pasikeitė ir šeimininkai ėmė bėgti nuo varžovų. Sužaidus penkias minutes trečiajame ketvirtyje, jų pranašumas jau buvo dviženklis (46:33). Per likusį kėlinio laiką KK „13“ komandos puolimas taip ir liko užstrigęs bei per kėlinį pelnyti vos šeši taškai, prieš lemiamą ketvirtį jų situaciją padarė gerokai komplikuotą – 55:37.

Lemiamame ketvirtyje komandos apsigynė vaidmenimis ir jau „Ryterna Group“ ekipai niekaip nesisekė pralaužti varžovų gynybos. Per daugiau nei septynias kėlinio minutes šeimininkai sukrapštė vos du taškus. Tiesa, KK „13“ puolimas taipogi nebuvo nepriekaištingas, o pelnyti taškus pavykdavo tik invidualiais veiksmais, todėl daugiausia ką jiems pavyko nuveikti per šį ketvirtį, tai priartėti prie varžovų iki devynių taškų (38 min. 56:47). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Ryterna Group“ ekipai, „prapliupus“ taikliais metimais, dar pavyko ir gerokai padidinti savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 68:47.

Po rungtynių „Ryterna Group“ ekipos treneris Justinas Mozerkis teigė, kad prie ekipos pergalės labiausiai prisidėjo taiklūs tolimi metimai:

Apylygės komandos, bet persvėrėm rezultatą, išlaikėm, tritaškiai pakrito ir laimėjom.

„Ryterna Group“: Aurimas Miliūnas – 24 tšk., Darius Karosas – 12 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Antanas Silvestravičius – 12 tšk. (10 atk. kam.)

KK „13“: Rimas Varanauskas – 13 tšk., Edgaras Zaidelis – 13 tšk. (9 išpr. praž.), Justas Jokšas – 7 tšk.

„ICE“ be vargo susitvarkė su KK“13“ komanda. (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:21 val.)„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)„Ryterna Group“ pagaliau džiaugėsi pirmąja pergale, įveikusi KK „13“ (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:44 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti KK „Garliava“ pranašumą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:41 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)KK „13“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „BK Centre ‒ 2“ krepšininkais (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 16:04 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)