Ryterna Group vs Kauno technikos kolegija (69:42)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 14 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“

2017 vasario 14 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 1468

Vasario 14 dieną, antradienį, įvyko „TOPsport“ C lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Ryterna Group“ bei svečių statusą turėjusių – „Kauno technikos kolegija“ ekipų. Per pirmuosius du kėlinius visus reikalus sutvarkiusi šeiminininkų komanda rungtynės laimėjo užtikrintu rezultatu – 69:42 (18:6; 24:8; 9:9; 18:19).

Rungtynes gerokai užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie sužaidus puse pirmojo kėlinio jau pirmavo dviženkliu skirtumu (14:2). Vaizdas aikštelėje pernelyg nepasikeitė ir antroje kėlinio pusėje – “Kauno technikos kolegija” ekipai kiek pavyko sustabdyti varžovų puolimą, tačiau patys kelių link varžovų krepšio taip ir nesurado. Po pirmojo kėlinio užtikrinta “Ryterna Group” persvara – 18:6.

Antrajame ketvirtyje šeimininkų dominavimas ir toliau tęsėsi. Skirtumas tarp komandų nuolat augo, o besibaigiant penkioliktajai minutei, jis pasiekė jau net dvidešimt taškų (30:10). Svečiai nesusitvarkė nei gynyboje, nei sugebėjo sėkmingai pulti – kamuolys krepšio tinklelį skruosdavo tik labai retais atvejais. Komandos ilsėtis į ilgąją pertrauką išėjo rezultatui esant 42:14.

Trečiajame ketvirtyje aikštelėje vyravo itin chaotiškas žaidimas. Šeimininkai nesugebėjo realizuoti puikių progų iš po krepšio, tačiau svečiai tuo taip pat nesugebėjo pasinaudoti, todėl nors „Kauno technikos kolegija“ ekipai ir buvo šiek tiek pavykę sumažinti atsilikimą, tačiau kėlinys baigėsi itin nerezultatyviu ir lygiu rezultatu 9:9. Prieš lemiamą ketvirtį rungtynių nugalėtojas abejonių nekėlė, nes šeimininkai ir toliau užtikrintai pirmavo dvidešimt aštuonių taškų persvara – 51:23.

Ketvirtajame kėlinyje abi ekipos žaidė pernelyg neeikvodamos jėgų, o vaizdas aikštelėje labiau priminė „lengvą pasižaidimą“ su draugais nei krepšinio varžybas. „Kauno technikos kolegija“ per šį kėlinį įmetė beveik tiek taškų, kiek įmetė per pirmuosius trys ketvirčius (19 taškų ketvirtajame, 23 – per pirmuosius trys). Galutinis rungtynių rezultatas 69:42 rodė įtikinamą „Ryterna Group“ ekipos pergalę.

Po rungtynių „Ryterna Group“ treneris Justinas Mozerskis džiaugėsi po traumų sugrįžusiais žaidėjais:

Sugrįžo traumuoti žaidėjai, pakovojom dėl kamuolių, sukrito gana neblogai, varžovai aišku leido mesti, tai ir sumetėm savo metimus.

Tuo tarpu „Kauno technikos kolegija“ komandos kapitonas Vytautas Alonderis teigė, jog toks prastą ekipos žaidimą nulėmė į varžybas nesusirinkę komandos draugai:

Nesusirinkom, lyderiai iškrito, nesulošėm, jaunimas gal, nežinau, trūksta gal patirties mums, taip ir gavosi, tai ir pralošėm. Aukštų neturėjom šiandien, visi žemi, neapsigynėm, gavom lentą, tai taip ir gavosi.

„Ryterna Group“: Justinas Mozerskis – 18 tšk., Aurimas Miliūnas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Giedraitis – 9 tšk. (18 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„Kauno technikos kolegija“: Vytautas Alonderis – 17 tšk., Laurynas Senkus – 9 tšk., Rokas Navickas – 6 tšk. (14 atk. kam.)

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2017 sausio 21 d., šeštadienis, 15:06 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)