Ryterna Group vs BK Centre ‒ 2 (47:65)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 13 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai.

2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 02:03 val., peržiūros: 1619

Gruodžio 13 dieną, kauno energijos sporto salėje, įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „BK Centre – 2“ ekipos. Rungtynėms prasidėjus labai nerezultatyviai, šeimininkai laikė rungtynes savo rankose demonstruodami gerą gynybą. Tačiau rungtynėms įsibėgėjus, „BK Centre -2“ krepšininkai įsivažiavo ir perėmė rungtynes į savo rankas. Jie laimėjo šias rungtynes rezultatu (47 – 65).

Rungtynės prasidėjo stebėtinai pasyviai. Abi komandos nepasižymėjo rezultatyvumu. Atakos buvo lėtos, pozicinės ir gana netaiklios. Tai puikiai atsispindėjo rezultato lentoje. Pasibaigus šiam ketvirčiui rezultatas buvo vos (13 – 6).

Antrasis kėlinukas buvo kiek aktyvesnis. Jo pradžioje, jau ir svečiai pagavo savo ritmą ir pradėjo žaisti efektyviau. Tokį žaidimo tempą jie išlaikė viso kėlinuko metu, o tuo tarpu šeimininkai ir toliau sunkiai sprendė puolimo klausimą. Per pirmą kėlinuką pelnę 13 taškų, per antrą „Ryternos Group“ krepšininkai pelnė vos 11. Šį kėlinuką svečiai laimėjo 9 taškų skirtumu (9-20) ir ilgosios perraukos metu jau buvo priekyje rezultatu (24 – 26).

Po ilgosios pertraukos, šeimininkų problemos puolime tęsėsi. Viso trečio kėlinuko metu šeimininkai pataikė vos 3 mestus metimus iš 24’ių bandymų. Vienintelis dalykas kuris juos dar guodė buvo tas, jog ir svečiai per daug nepabėgo. Rezultatas po trijų kėlinių buvo (32 – 40). „BK Centre – 2“ komandos naudai.

Paskutinio kėlinuko metu, šeimininkai dar bandė parodyti charakterį ir prisivyti varžovus. Jiems buvo pavykę sumažinti deficitą iki 6 taškų, tačiau būtent tada svečiai vėl pagavo antrą kvėpavimą ir atitolo nuo savo varžovų. Na o likusios kelios minutės jau tebebuvo formalumas. „BK Centre – 2“ ekipos suolelis jau mojavo rankšluoščiais, bei džiaugėsi pergale, o šeimininkai susitaikė su pralaimėjimu. Rungtynės baigėsi rezultatu (47 – 65).

Ryterna Group: Darius Karosas – 14 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Aurimas Miliūnas – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Darius Špakauskas – 9 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.)

BK Centre ‒ 2: Michael Zurabashvili – 19 tšk., Stas Pedos – 14 tšk., Pavel Kirilenko – 13 tšk., Denis Malinauskas – 10 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Komandų atstovai pakomentuoti rungtynes atsisakė.

„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos. (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:41 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)J. Mozerskio sezono rungtynėse „Ryterna Group“ lengvai įveikė BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 15:40 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 15:03 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)