DNC vs BC „Boom“ (64:65)Kauno mero taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 spalio 10 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Boom“ netikėtai eliminavo „DNC“ ekipą iš tolimesnės kovos

2016 spalio 10 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 1064

Spalio 10 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Kauno mero „Didžiosios“ taurės 2016 komandos „DNC“ (šeimininkai) ir BC „Boom“ (svečiai). Komandos šį vakarą susirinko žaisti vienintelių rungtynių dėl patekimo į pusfinalį. Nors šių rungtynių favoritais ir buvo „DNC“ krepšininkai, bet kovingai nusiteikę BC „Boom“ žaidėjai kovėsi iki galo. BC „Boom“ sugebėjo panaikinti dviženklį deficitą, kol galiausiai sugražino intrigą ir rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. „DNC“ turėjo puikią progą laimėti rungtynes, ar bent jau išplėšti pratęsimą, nes likus žaisti 3 sekundes prie baudų metimo linijos stojo K.Meiliūnas (tuo metu „DNC“ turėjo 1 taško deficitą). Tačiau komandos lyderio ranka abu kartus sudrebėjo ir netikslios baudos palaidojo visas viltis. BC „Boom“ laimėjo ir keliauja tolyn. Rungtynės baigėsi rezultatu 64:65.

Susitikimo pradžioje buvo galima pastebėti, kad abi komandos šiandien yra iš ties gerai pasiruošusios, o labiausiai tai buvo pastebima gynyboje. Žaidėjai visiškai neturėjo progų laisviems metimams, o rungtynės buvo nerezultatyvios. Vis tik abi komandos turėjo savo kozirius. „DNC“ ekipai geriau sekėsi greitame žaidime ir kovoje arčiau krepšio, tuo tarpu BC „Boom“ varžovus vis nustebindavo staigiais ir dažnai taikliais tritaškiais metimais. Lygi ir šiek tiek permaininga kova tęsėsi iki pat ilgosios pertraukos, o po dviejų kėlinukų tik nedidelį pranašumą turėjo „DNC“ 31:27.

Antroje rungtynių pusėje nieko nelaukęs prabilo „DNC“ snaiperis A.Gedminas, kurio dėka skirtumas staigiai šoktelėjo iki 12 taškų ir tai buvo rekordinis skirtumas tarp ekipų. BC „Boom“ paprašė pertraukėlės ir netrukus patys smeigė vieną tritaškį po kito. O. Stropaus ir A. Urmulevičiaus tolimi ir sudėtingi metimai labai greitai sugražino intrigą ir viskas prasidėjo iš naujo. Komandų rezultatyvumas vėl surpastėjo, o pražangų skaičius išaugo. Paskutinėmis minutėmis įtampa tik dar labiau išaugo ir dabar kiekvienas metimas galėjo nulemti pergalę. Teisėjai paskutinėmis atakomis buvo griežti ir krepšininkai pasikeisdami taškus rinko nuo baudų metimo linijos. Nors BC „Boom“ sugebėjo išsaugoti 1 taško pranašumą, bet paskutinė ataka priklausė jų varžovams. K.Meiliūnas sužaidė labai protingai, išprovokavo pražangą ir likus žaisti 3 sekundes stojo mesti baudų metimų. Tačiau dabar sėkmė nusisuko nuo visos „DNC“ ekipos, abu metimai skriejo pro šalį, o kamuolį atsikovoję BC „Boom“ sugebėjo laimėti dramatiškas rungtynes ir dabar jau keliauja į pusfinalį. Susitikimas baigėsi rezultatu 64:65.

Laisvydas Gudaitis (BC „Boom“):

„pagaliau mes įveikėme ketvirtfinalio barjerą, nes iki šiol, ties čia ir baigdavosi mūsų pasirodymas. Šiandien mes vertėmės be sergančio komandos lyderio, o ir dar vienas žaidėjas tik pakilęs iš ligos patalo, todėl žaidėme praktiškai tik su 6 žmonėmis, bet komanda puikiai kovojo ir pasiekėme pergalę“.

DNC: Karolis Meiliūnas – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Gedminas – 16 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 11 tšk.

BC „Boom“: Ovidijus Stropus – 22 tšk., Andrius Urmulevičius – 20 tšk., Gvidas Rupeika – 11 tšk. (13 atk. kam., 10 išpr. praž.)

BC „Boom“ be didesnio vargo įveikė „Galerą“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 21:55 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudę „DNC“ nesunkiai susitvarkė su „ICE“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:49 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „DNC“ ekipai (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:55 val.)Aktyvus BC „Boom“ ekipos žaidimas neleido „Vilmistai“ pagalvoti apie pergalę (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)Grupės lyderių dvikovoje BC „Boom“ nugalėjo penkiese žaidusius United ‒ „Alta transporto“ krepšininkus (2016 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 14:34 val.)Ketvirtame kėlinuke subyrėjusi „Kauno technikos kolegijos“ ekipa pralaimėjo „DNC“ (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 19:16 val.)BC „Boom“ triumfas: pateikę dar vieną sensaciją, pirmą kartą klubo istorijoje žais finale (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)„Sporto manija“ laimėjo Kauno mero Didžiosios taurės 2016 pirmą vietą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 20:11 val.)„DNC“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Uno“ ekipą (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 21:22 val.)BC „Gazuotas pienas“, kovoje dėl pirmos vietos grupėje įveikė BC „Boom“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:24 val.)