Kėdainiai vs KK „13“ (99:44)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kėdainiai“ sumindė KK „13“ ir įsitvirtino pirmoje D pogrupio vietoje

2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 23:20 val., peržiūros: 1367

Trečiadienį, gruodžio 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kėdainių“ ir svečių KK „13“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę aikštės šeimininkai lengva koja peržengė priešininkų barjerą ir šventė pergalę rezultatu 99:44 (20:9, 27:15, 25:9, 27:11).

Nuo pat pirmųjų susitikimo minučių iš toli pagirtinai atakavę „Kėdainių“ krepšininkai iškart atitrūko. Tik gerokai vėliau savo taškų sąskaitą atidarę svečiai nežymiai sušvelnino deficitą, tačiau ir toliau dominavę šeimininkai išsaugojo dviženklę persvarą. Antrame kėlinuke ir toliau tęsėsi aikštės šeimininkų dominavimas, ko pasekoje skirtumas tarp komandų tik augo. Nepaisant to, prieš pat ilgąją pertrauką kelis epizodus geriau sužaidę KK „13“ ekipos žaidėjai nežymiai sumažino deficitą. 47:24.

Po ilgosios pertraukos „Kėdainiai“ surengė jau eilinį spurtą, kurio dėka skirtumas pasiekė jau nelabai padorią ribą – 36-is taškus. Nepaisant to ir toliau aktyviai rungtyniavę aikštės šeimininkai tik tolo nuo varžovų. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas, tačiau „Kėdainių“ krepšininkai net neketino sustoti ir toliau didino atotrūkį, ko pasekoje rungtynių pabaigoje komandas skyrė nelabai padorus skirtumas – net 55 taškai. 99:44.

„Kėdainiai“: Mindaugas Dilys – 31 tšk. (13 atk. kam., 9 rezult. perd.), Audrius Lukauskas – 28 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Kęstutis Zinkus – 20 tšk., Tadas Lukoševičius – 12 tšk.

KK „13“: Giedrius Ūkelis – 13 tšk., Edgaras Zaidelis – 7 tšk., Dominykas Butkus – 7 tšk.

„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Ice“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)„Ryterna Group“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „13“ pasipriešinimu (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:22 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ pasiekė revanšą prieš KK „13“ bei žengė į aštuntfinalį (2017 kovo 17 d., penktadienis, 22:54 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Kėdainiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Grizliai“ ekipą. (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:32 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kėdainiai“ eliminavo „ICE“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 23:17 val.)„Banga“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)