Gatvės vaikai vs Alta transportas (67:97)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 11 d., Ketvirtadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Alta transportas“ pasiekė triuškinamą pergalę

2021 lapkričio 11 d., Ketvirtadienis, 21:54 val., peržiūros: 489

Lapkričio 11 dieną, 20:10 val., Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos porto salėje, susitiko C lygos komandos „Gatvės vaikai“ (šeimininkai) ir „Alta transportas“ (svečiai). Jau pirmoje rungtynių pusėje „Alta transportas“ nesunkiai susikrovė solidų pranašumą ir po ilgosios pertraukos jiems beliko tik sutvarkyti formalumus. Sužaidę labai rezultatyviai, triuškinamą pergalę pasiekė „Alta transportas“ krepšininkai 67:97 (08:26, 21:28, 22:25 16:20).

Jau rungtynių pradžioje matėsi, kad „Alta transportas“ krepšininkai šiandien nusiteikę siekti pergalės ir greitai atitrūko nuo varžovų. Tiesa, šeimininkai surado būdų rinkti taškus ir kurį laiką neleido skirtumui augti. Tačiau likus iki ketvirčio pabaigos 3 minutėms „Alta transportas“ susikrovė 18 taškų persvarą – 08:26. Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai ir skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai, tačiau jiems nepavyko pasivyti varžovų. Ro pirmosios rungtynių pusės buvo – 29:52.

Po ilgosios pertraukos „Alta transportas“ surengė labai galingą spurtą, skirtumas žaibiškai pasiekė 30 taškų ir taip galutinai buvo nuspręstas rungtynių likimas. Nuo to momento „Gatvės vaikai“ jau rungtyniavo tik dėl garbės, komanda puolime atrodė ir toliau pakankamai neblogai, bet pražangos visiškai sukaustė ekipos veiksmus gynyboje, o tuo pasinaudoję „Alta transportas“ krepšininkai išlaikė 30 taškų pranašumą ir laimėjo susitikimą triuškinamu rezultatu – 67:97.

5 perimt. kam.

„UNO“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 lapkričio 25 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Alta transportas“ sutriuškino „Kauno Rami“ (133:91) (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:17 val.)„Alta transportas“ turėjo stipriai pavargti dėl pergalės (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 21:48 val.)„Alta transportas“ susitvarkė su „Skroblų alėja“  (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:39 val.)Alta transportas ekipa pateko į kitą etapą (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Alfa transportas“ išlygino serijos rezultatą (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Alta transportas“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Skroblų alėja“ ekipą (2022 gegužės 03 d., antradienis, 22:02 val.)„Alta transportas“ po įtemptos kovos įveikė SK „Mattas“ krepšininkus (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:05 val.)