Alta transportas vs Skroblų alėja (87:63)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 03 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alta transportas“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Skroblų alėja“ ekipą

2022 gegužės 03 d., Antradienis, 22:02 val., peržiūros: 658

Antradienį, gegužės 3 dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko II lygos pirmosios pusfinalio varžybos tarp šeimininkų – „Alta transportas“ bei svečių - „Skroblų alėja“.

Nors rungtynių pradžioje geriau startavo šeimininkai, tačiau – „Skroblų alėja“labai greitai išlygino žaidimą ir kova vyko taškas į tašką. Abi komandos žaidė tikrai rezultatyviai, nors ne visi metimai sukrito, bet salėje didelį tempą palaikyti buvo nesunku. Didžiąją dalį laiko pranašumą savo pusėje išlaikė šeimininkai ir iki ilgosios pertraukos likus vienai minutei „Alta transportas“ susikrovė 17 taškų pranašumą ir pirmavo rezultatu – 43:26.

Po ilgosios pertraukos „Alta transportas“ įjungė aukštesnę pavarą ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą, kur svečių ekipos treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą – 65:41. Ketvirtasis ketvirtis buvo tik formalumas ir finalinis teisėjo švilpukas skelbė „Alta transportas“ pergalę, rezultatu – 87:63.

Tomas Vyšniauskas

„Alta transportas“ susitvarkė su „Skroblų alėja“  (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:39 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ nesunki „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Skroblų alėja“ krepšininkus (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:30 val.)Išlaikė pranašumą „Alta transportas“ ir pavogė pergalę iš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Alta transportas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Alta transportas“ sutriuškino „Kauno Rami“ (133:91) (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:17 val.)„Alta transportas“ po įtemptos kovos įveikė SK „Mattas“ krepšininkus (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:05 val.) KK „Žaibas” antroje rungtynių pusėje nepasipriešino prieš „Skroblų alėja“ (91:73) (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Alta transportas“ turėjo stipriai pavargti dėl pergalės (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 21:48 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)