Skroblų alėja vs KSM '93 ‒ Bulvaras (68:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 09 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Rungtynių pabaigoje „KSM' 93 ‒ Bulvaras“ įrašė pirmą pralaimėjimą sezone „Skroblų alėjai“

2022 vasario 09 d., Trečiadienis, 20:27 val., peržiūros: 444

Vasario 9 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Skroblų alėja" priemė svečius "KSM' 93 – Bulvaras". "Skroblų alėja" buvo laimėję 11 kartų ir nė karto nepralaimėjo, o "KSM' 93 – Bulvaras" buvo laimėję aštuonis kartus ir du kartus pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo "Skroblų alėja", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 5:2. Prasidėjus antrai kėlinio pusei "KSM' 93 – Bulvaras" pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį (9:10). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas dešimt minučių rezultatas buvo lygus (18:18).

Antrą kėlinį geriau pradėjo "KSM' 93 – Bulvaras", kurie sužaidus beveik dvi minutes pirmavo rezultatu 18:22. "Skroblų alėja" paprašė minutės pertraukėlės. Vėliau komandos žaidė lygiai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė vienas taškas 25:26. Antroje kėlinio pusėje "KSM' 93 – Bulvaras" buvo padidinę persvarą iki aštuonių taškų, bet kėlinio pabaigoje skirtumas sumažėjo iki keturių taškų (33:37).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "KSM' 93 – Bulvaras", kurie per pirmas dvi minutes padidino persvarą iki devynių taškų (33:42). Prasidėjus penktai minutei tritaškį pataikė "Skroblų alėja", po kurio skirtumas liko tik du taškai (44:46), o "KSM' 93 – Bulvaras" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris ketvirčius "Skroblų alėja" turėjo dviejų taškų persvarą (55:53).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Skroblų alėja", kurie pirmavo rezultatu 57:54. Kėlinio viduryje iniciatyvą perėmė "KSM' 93 – Bulvaras", kurie septintą minutę pirmavo rezultatu 59:64. Dar po dviejų atakų rezultatas buvo lygus (64:64). Aštuntą minutę du taiklius metimus pataikė "KSM' 93 – Bulvaras", o minutės pertraukėlės paprašė "Skroblų alėja" (64:69).

Algirdas Batutis

„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įrodė pranašumą prieš „Pusė velnio“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:27 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ įtikinama pergale pradėjo sezoną (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:47 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ nesunki „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Skroblų alėja“ krepšininkus (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:30 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Spartą“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 22:00 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ nesunkiai laimėjo prieš Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Alta transportas“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Skroblų alėja“ ekipą (2022 gegužės 03 d., antradienis, 22:02 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atkaklioje kovoje nusileido „SK „Mattas“ (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:46 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ iškovojo svarbią pergalę (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 21:52 val.)