Uno vs Kauno savivaldybė & Policija (99:106)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 08 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Fantastiškame „trileryje“ lemiamu metu fortūna atsisuko į Kauno Savivaldybė&Policija pusę

2017 vasario 08 d., Trečiadienis, 22:57 val., peržiūros: 1281

Šįvakar 30+ Lygos rungtynėse Uno vyrai priėmė svečius Kauno Savivaldybė&Policija žaidėjus. Nuo pat susitikimo pradžios užvirė kieta vyriška kova. Sužaidus 5 minutes po jau antrojo taiklaus M. Paulaičio tritaškio rezultatas buvo lygus 11:11. Svečių gretose puolime daugiausia spindėjo G.Rūkas, kurio 10 taškų per pirmąjį kėlinį neleido toli pabėgti šeimininkams 25:23. Antrajame kėlinuke puolimo rezultatai kiek suprastėjo o sužaidus beveik 6 minutes po R. Miliausko tolimo šūvio 33:27 pirmavo Uno vyrai. Kėliniui artėjant į pabaigą po R. Tamošiūno metimo 42:33 priekyje kiek ženklesne persvara buvo Uno, tačiau po truputį apsukas didinančio T. Ališausko pastangomis Kauno Savivaldybė&Policija laimėjo atkarpą 6:0 ir rezultatas tapo 42:39.

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir toliau vyko kova taškas į tašką, tačiau kelių taškų pranašumą vis dar turėjo šeimininkai. Kėlinuko pabaigoje užvirė tritaškių šuo. Po 2 tritaškiais apsikeitė A.Vaivada ir G.Šuklevičius, o po netikslios svečių atakos paskutinę sekundę iš toliau nei aikštės vidurio paleistas R.Tumpa metimas pasiekė tikslą, bei sukėlė ovacijų audrą ant pastarųjų suoliuko 73:64 priekyje Uno. Ketvirtajame kėlinyje savo klasę pradėjo įrodinėti T.Ališauskas. Nuostabiai vadovaudamas skirstant kamuolius,bei aštriais prasiveržimais ardęs visa varžovų gynybą likus 15 sekundžių jis priartino savo komandą iki 2 taškų. Kaip nekeista būtent jis ir stojo mesti 2 baudų tačiau po netaiklios antrosios jo komandos draugas M.Balkus atsikovojo kamuolį puolime ir išvedė pastaruosius į priekį 90:91. Po nesėkmingos Uno atakos rankos taiklumą nuo baudų linijos vėl stojo tikrinti T.Ališauskas, tačiau ir vėl sugebėjo pramesti vieną baudą iš dviejų taip palikdamas 8 sekundes Uno komandos atsakymui. O atsakymas buvo pakankamai svarus nors R. Miliausko tolimas metimas nesiekė net lanko po krepšiu išdygęs M.Gailiūnas lengvai pasiuntė jį į tikslą lygu 92:92 po 40 minučių kovos.Išplėštas pratęsimas ir geros emocijos vis tik nepadėjo Uno nužygiuoti iki pergalės, o protingas T. Ališausko vadovavimas ir keletas taiklių G. Rūko metimų nulėmė Kauno Savivaldybė&Policija pergalę rezultatu 99:106

Dramatiškame trileryje „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)Nė taško per lemiamą ketvirtį nepraleidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo sezoną (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:11 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Tik trečiojo kėlinio pabaigoje aikštelėje pasirodęs G. Klimavičius ištraukė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą į pergalę (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 22:13 val.)