Kauno švara vs Autobroliai ‒ Arko (83:85)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 15 d., Antradienis, 20:05 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ pergalė po pratęsimo prieš „Kauno švara“ ekipą

2022 vasario 15 d., Antradienis, 21:29 val., peržiūros: 411

Vasario 15 dieną, Kauno švaros sporto salėje susitiko II lygos E pogrupio ekipos – "Kauno švara" (7-4) ir "Autobroliai ‒ Arko" (7-3).

Pirmajame kėlinyje, dėka rezultatyvaus V. Gadliausko žaidimo puolime (per kėlinį pelnė 13 taškų) "Autobroliai ‒ Arko" pirmavo 19:24.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai iškart įgijo dviženklę persvarą 20:33. Visgi, per likusį laiką "Autobroliai ‒ Arko" sumetė vos 2 taškus, "Kauno švara" ekipą į priekį patraukė E.Kaluginas, per pirmą rungtynių pusę sumetęs net 20 taškų, ir šeimininkai persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai. Įpusėjus susitikimui 40:35.

Trečiajame kėlinyje po penkių iš eilės V. Gadliausko taškų "Autobroliai ‒ Arko" vėl išsiveržė į priekį 45:46. Ir toliau aikštėje vyko atkakli kova, o trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 55:59.

Lemiamame kėlinyje po P. Vosgirdo tritaškio rezultatas tapo lygus 65:65. Per likusį laiką komandos sumetė vos po kelis metimus, o ekipas į pratęsimą siuntė taiklus O. Stropaus tritaškis. Po keturių kėlinių 71:71.

Pratęsime ir toliau komandos žaidė taškas į tašką, o lemiamą žodį rungtynėse tarė V.Gadliauskas, kurio metimas po prasiveržimo atnešė pergalę „Autobroliai ‒ Arko“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 83:85 (19:24, 21:11, 15:24, 16:12, 12:14).

13 atk. kam.

Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59) (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 22:28 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)42 Rimo Petraškos taškais paženklintose rungtynėse „Valpainių“ pergalė prieš „Kauno švarą“ (93:87) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 21:53 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Akro“ įveikė „UNO“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė antrą pergalę prieš „Gemavilą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 05 d., antradienis, 21:57 val.)Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „ICE“ įveikė „Kauno švara“ (2022 balandžio 12 d., antradienis, 21:45 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 21:17 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)Mažosios taurės atkrintamosiose: užtikrinta Autobroliai- Arko pergalė prieš Gemavila (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:04 val.)