Gatvės vaikai vs Eldažnis & Limobus.lt (60:51)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 09 d., Ketvirtadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Nerezultatyviose rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (60:51)

2021 gruodžio 09 d., Ketvirtadienis, 22:07 val., peržiūros: 377

Gruodžio 9 dieną, Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – "Gatvės vaikai" ir svečių – "Eldažnis & Limobus.lt“.

Rungtynes geriau pradėjo "Eldažnis & Limobus.lt“ krepšininkai, kurie per pirmąją kėlinio dalį susikrovė 9 taškų pranašumą (8:17), visgi kėlinį sėkmingai užbaigė I.Urbonas, kuris sumažino svečių atsilikimą iki 4 taškų – 13:17. Antrajame ketvirtyje ir toliau gerą tempą išlaikė svečiai, per pirmąsias antrojo ketvirčio minutes "Eldažnis & Limobus.lt“ susigrąžino ir padidino savo pranašumą iki 13 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje 7:0 atkarpą surengę "Gatvės vaikai" varžovų persvarą sumažino iki 6 – 26:32.

Po ilgosios pertraukos savo žaidimą tiek puolime tiek gynyboje pagerino šeimininkai, kuriems pavyko prisivyti varžovus, o trečiojo ketvirčio pabaigoje net persverti rezultatą – 46:43. Ketvirtajam kėlinyje "Eldažnis & Limobus.lt“ puolimas visiškai sustojo, svečiai per paskutinį rungtynių kėlinį įmetė vos 8 taškus, o tuo pasinaudoję "Gatvės vaikai" iškovojo pirmąją pergalę – 60:51 (13:17, 13:15, 20:11, 14:8).

6 taškai

Antroje rungtynių pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:27 val.)Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Dumblą“ (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 15:28 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gatvės vaikai“ įveikė KK „Žaibą“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Ažytėnai“ neturėjo problemų su „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:37 val.)„UNO“ sėkmingai pradėjo sezoną įveikdami „Eldažnis & Limobus.lt“ (69:54) (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)„UNO“ rungtynių pabaigoje įveikė atkakliai besipriešinusius „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:30 val.)Atkaklių rungtynių paskutinėmis sekundėmis „Gatvės vaikai“ palaužė „Gemavilą“ (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)