Kauno technikos kolegija vs DNC (64:85)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Ketvirtame kėlinuke subyrėjusi „Kauno technikos kolegijos“ ekipa pralaimėjo „DNC“

2016 rugsėjo 28 d., Trečiadienis, 19:16 val., peržiūros: 1023

Trečiadienį, rugsėjo 28 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2016 rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Kauno technikos kolegijos“ (0-1) bei svečių „DNC“ (1-0).

Rungtynes aktyviau pradėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkai, kurie įpusėjus ketvirčiui po taiklių G. Kačiušio ir E. Pociaus metimų pirmavo 12:5. Vėlai į rungtynes susirinkę „DNC“ ekipos nariai pirmajame kėlinuke tik apšilo kojas, ko pasekoje, ir toliau sėkmingai žaidusio G. Kačiušio dėka aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą 22:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje „DNC“ iškart pabandė perimti rungtynių kontrolę į savo rankas ir K. Meiliūno tikslūs prasiveržimai bei taiklus D. Bakano tolimas šūvis leido svečiams priartėti iki 27:24. Nors ir atrodė, kad „DNC“ jau persvers rezultatą savo naudai, darbo vėl ėmėsi rezultatyviausias rungtynių žaidėjas G.Kačiušis, kurio metimai vis dar leido „Kauno technikos kolegijai“ išlaikyti trapų pranašumą 36:33.

Trečiajame ketvirtyje K.Meiliūnas savo prasiveržimais ir P.Valentukonis savo aktyviu žaidimu po krepšiu leido „DNC“ ekipai ne tik persverti rungtynių rezultatą, tačiau ir atitrūkti 45:53. Tačiau taiklūs V. Alonderio ir L. Senkaus tolimi šūviai, G. Kačiušio du dvitaškiai leido aikštelės šeimininkams išlyginti rungtynių rezultatą 55:55.

Ketvirto kėlinuko pradžioje iššovė „DNC“ komandos krepšininkas I.Grigaravičius, kurio rezultatyviai pasibaigę prasiveržimai ir pataikytas tritaškis leido svečiams pirmą kartą šiose rungtynėse įgyti dviženklę persvarą 60:70. Po šio spurto „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkai jau nebeatsigavo, o tuo puikiai pasinaudojo „DNC“ – du tritaškius įšovė D.Bakanas, po krepšiu rezultatyviai sužaidė P.Valentukonis, ir „DNC“ šventė antrąją pergalę, laimėdami rungtynes 64:85.

„Galutinis rungtynių rezultatas (+21 taškas) neatspindi tos kovos, kuri vyko aikštelėje?“

„DNC“ ekipos žaidėjas D.Budginas: „atspindi, mes ne visi susirinkome, taip ir yra. Du šalti atėjo visiškai, dėl to pradžia buvo sunki, po to įsivažiavome. Realiai, vienas žmogus pas juos žaidžiantis, tai toks tikslas apsiginti prieš jį ir buvo svarbiausias. Pavargo jis ir mes apsigynėme, ir viskas sustojo į vietas“.

Kauno technikos kolegija: Gvidas Kačiušis – 27 tšk. (10 atk. kam.), Ernestas Pocius – 22 tšk., Vytautas Alonderis – 8 tšk. (6 rezult. perd.)

DNC: Ignas Grigaravičius – 22 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 22 tšk., Karolis Meiliūnas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Valentukonis – 17 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Ice“ be gailesčio susidorojo su „Kauno technikos kolegija“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 23:29 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be gailesčio sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:33 val.)BC „Boom“ netikėtai eliminavo „DNC“ ekipą iš tolimesnės kovos (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „DNC“ ekipai (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:55 val.)Pasinaudoję varžovų klaidomis „UNO“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę sezono starte (2016 rugsėjo 21 d., trečiadienis, 22:15 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudę „DNC“ nesunkiai susitvarkė su „ICE“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:49 val.)„DNC“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Uno“ ekipą (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 21:22 val.)