Ryterna vs Artstone (60:50)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ ir toliau neklumpa

2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 20:54 val., peržiūros: 1155

Trečiadienį, lapkričio 30 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Ryternos“ bei svečių „Artstone“. Šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios šovė į priekį ir daugmaž visų rungtynių metu laikė iniciatyvą savo rankose. „Artstone“ ekipai buvo pavykę priartėti prie savo varžovų, tačiau protingiau rungtynių pabaigą sužaidė „Ryternos“ ekipa ir pratęsė savo pergalių seriją.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pirmieji pelnė septynis taškus be atsako. Sužaidus pusketvirtos minutės, pirmuosius taškus tuomet pelnė ir svečių ekipa. Likus žaisti nepilnas keturias minutes, komandas skyrė keturi taškai, bet tuomet krepšys visiškai užsirišo „Artstone“ ekipai, o tuo pasinaudojo „Ryternos“ kolektyvas ir nerezultatyvų kėlinį užbaigė pelnydami penkis taškus paeiliui. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:7. Antrąjį ketvirtį vėl kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pelnė šešis taškus paeiliui bei padidino savo pranašumą jau iki 15-os taškų. Vis tik, po šalto dušo atsigavo „Artstone“ ekipa ir pagaliau krepšys jiems atsirišo. Jie surengė 12:0 spurtą ir sumažino savo atsilikimą jau tik iki trijų taškų. Tačiau tuomet sėkmingą atkarpą sužaidė „Ryterna“ ir susigrąžino dviženklį pranašumą į savo rankas. Likusio kėlinio metu komandos žaidė apylygiai, bet svečiams pavyko panaikinti dviženklį deficitą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:24.

Trečiąjį kėlinį šįkart geriau pradėjo svečių ekipa ir per pirmą kėlinio pusę jie leido savo varžovams įmesti vos du taškus. Šia varžovų dovanėle jie pasinaudojo ir sužaidus pusę kėlinio, išlygino rezultatą. Per likusią kėlinio dalį kiek geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie sugebėjo dažniau užpulti varžovus ir susigrąžino šiokį tokį pranašumą į savo rankas. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 42:38. Lemiamo ketvirčio pradžia sėkmingesnė buvo aikštelės šeimininkams. Jie padidino savo pranašumą iki devynių taškų ir vėl galėjo jaustis kiek saugiau. Tuomet porą atakų iš eilės sėkmingai užpuolė svečių ekipa ir apkarpė deficitą iki penkių taškų. Tada komandos apsikeitė keliomis atakomis ir likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes, skirtumas tarp komandų buvo septyni taškai. Visgi, per likusį laiką, „Artstone“ ekipa taip ir nesugebėjo sėkmingai užpulti varžovų ir taip dar pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 60:50.

G. Kamarauskas („Ryterna“):
„Varžovas iš tikrųjų iškovojęs keturias pergales ir tikrai nėra prastas. Žaisti moka, turi du aukšto lygio žaidėjus, kurie žaidžia RKL ir SKL. Pagrinde jie ir darė žaidimą. Pradžiai prieš juos apsigynėm, o po to gal sunkiau sekėsi apsiginti prieš juos, bet kai gale aktyviau pradėjome gintis prieš juos, tai manau ir nulėmė pergalę. Aišku, jie irgi žmonės ir pavargo, pradėjo nepataikyti, o tuo mes ir pasinaudojome“.

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 16 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Gintaras Rinkevičius – 11 tšk. (12 atk. kam.), Modestas Šidlauskas – 11 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.)

Artstone: Tomas Šiškevičius – 17 tšk., Justas Masaitis – 11 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Simonas Lengvinas – 8 tšk.

„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Ryterna“ be didelio vargo perlipo ketvirtfinalio barjerą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Ryterna“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 16:30 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Ryterna“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)Po krepšiais dominavusi „Ryterna“ pasidabino bronzos medaliais (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 23:17 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 20:17 val.)