Ryterna vs Bitdefender ‒ Altacom (95:63)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 18 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ įtikinamai įveikė savo varžovus

2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 16:30 val., peržiūros: 1266

Trečiadienį, sausio 18 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Ryternos“ bei svečių „Bitdefender ‒ Altacom“. Jau nuo pat pirmojo kėlinio pradėjo ryškėti akivaizdus šeimininkų ekipos pranašumas. „Ryterna“ per pirmąją rungtynių pusę susikrovė jiems reikalingą pranašumą, o vėliau tiesiog laukė rungtynių pabaigos.

Rungtynių pradžia buvo rezultatyvi aikštelės šeimininkams. Jie rungtynes pradėjo pelnydami devynis taškus be atsako ir visa tai per pirmas dvi minutes. Vėliau pirmuosius taškus pelnė ir svečių ekipa, bet „Ryterna“ pelnė dar septynis taškus be atsako ir įgijo jau įtikinamą dviženklį pranašumą. Vėliau, per likusį kėlinio laiką, „Bitdefender ‒ Altacom“ komandai pavyko stabilizuoti padėtį ir dar labiau neleido jie pabėgti savo varžovams. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:10. Antrąjį kėlinį „Ryterna“ pradėjo taip pat gerai, kaip ir pirmąjį. Jie spurtavo 13:2 bei įgijo jau nepagarbų pranašumą. Vėliau svečių ekipai vėl pavyko kiek stabilizuoti padėtį, tačiau kėlinio eigoje jų atsilikimas dar šiek tiek padidėjo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 51:21.

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai kiek atsipalaidavo ir taip stipriai nesistengė gynyboje, kaip pirmoje rungtynių pusėje. Trečiojo kėlinio metu „Ryterna“ po truputį vis didino savo pranašumą ir likus žaisti tris su puse minutės, jų pranašumas pasiekė jau 40-ies taškų ribą. Visgi, per likusį kėlinio laiką jie tepelnė vos penkis taškus, o tuo pasinaudojo „Bitdefender ‒ Altacom“, kurie šiek tiek sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 76:40. Galiausiai, lemiamas rungtynių kėlinukas beliko tik formulumas, o tai atsispindėjo ir rezultate. Šį kėlinį laimėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipa, tad tai tik simbolizavo „Ryternos“ ekipos atsipalaidavimą. Aikštelės šeimininkai visus reikalus sutvarkė per pirmąją rungtynių pusę ir pasiekė dar vieną įtikinamą pergalę šiame sezone. Galutinis rungtynių rezultatas 95:63.

Ryterna: Paulius Lekečinskas – 28 tšk. (17 atk. kam.), Modestas Šidlauskas – 15 tšk., Marius Giedraitis – 11 tšk. (10 atk. kam.), Darius Karosas – 10 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Gintaras Rinkevičius – 10 tšk.

Bitdefender ‒ Altacom: Mindaugas Mikalauskas – 16 tšk., Arnoldas Žukauskas – 14 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Lukas Grėbliūnas – 14 tšk.

„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „KUN & KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Ryterna“ ir toliau neklumpa (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 20:54 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 20:17 val.)