KSM '93 ‒ Bulvaras vs UNO (77:73)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

II lygos aštuntfinalio rungtynėse: KSM' 93- Bulvaras prieš UNO

2022 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 22:34 val., peržiūros: 342

Ketvirtadienį, Kovo 24 diena, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko II lygos aštuntfinalio pirmos rungtynės tarp šeimininkų- KSM' 93- Bulvaras bei svečių- UNO.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi svečiams. Realizavę 10 metimų iš žaidimo, UNO greitai susikrovė septynių taškų pranašumą- 18:25. Antrajame kėlinyje šeimininkai pagavo žaidimo ritmą. Pasinaudoję netaikliais UNO komandos metimais, KSM' 93- Bulvaras surengė spurtą greitomis atakomis, kuris leido sumažinti skirtumą tarp komandų iki minimalaus- 39:40. Trečiajame kėlinyje, komandos žaidė rezultatyviai. Tiek UNO, tiek KSM' 93- Bulvaras gerai realizavo metimus iš žaidimo, to pasakoje, rezultatas po trečiojo kėlinio išliko apylygis- 59:58. Ketvirtajame kėlinyje viskas sprendėsi iki paskutines minutės, kuomet UNO komandos žaidėjas G.Šuklevičius turėjo proga išlyginti rezultatą baudos metimais, tačiau vienas metimas skriejo pro šalį. Minimalaus pranašumo nepaleidę šeimininkai, dar padidino skirtumą tarp komandų bei šventė sunkią pergalę rezultatu: 77:73 (18:25, 21:15, 20:18, 18:15).

Laurynas Chalytovas

II lygos aštuntfinalyje: Triuškinanti KSM'93-Bulvaras pergalė prieš UNO (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 21:32 val.)II lygoje: Užtikrinta KSM '93 ‒ Bulvaras pergalė prieš ICE (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)II lygos Didžiosios taurės ketvirtfinalyje: KSM '93- Bulvaras pergalė prieš Birštono SC „Olimpas“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 14:54 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Tik po atkaklios kovos „SK „Mattas“ įveikė „KSM '93 ‒ Bulvaras“  (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įrodė pranašumą prieš „KSM'93-Bulvaras“ (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 21:42 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KM „Žalgiris“ 2005 įveikė KSM '93 ‒ Bulvarą (2021 gruodžio 29 d., trečiadienis, 20:18 val.)Rungtynių pabaigoje „KSM' 93 ‒ Bulvaras“ įrašė pirmą pralaimėjimą sezone „Skroblų alėjai“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Dumblas“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „UNO“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 16:48 val.)