United ‒ „R2P Sport“ vs Laipsniai (72:63)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Chaotiškos kovos atomazgoje ‒ pirmoji „Laipsnių“ nesėkmė

2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 23:27 val., peržiūros: 1081

Trečiadienį, gruodžio 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „United – R2P Sport“ ir svečių „Laipsnių“ ekipų. Susitikimą geriau pradėję svečiai kiek atitrūko, tačiau vėliau žaidimas išsilygino. Po ilgosios pertraukos spurtavę šeimininkai atitrūko ir išsaugoję iniciatyvą iki rungtynių pabaigos pasiekė sunkią pergalę rezultatu 72:63 (14:17, 20:18, 20:6, 18:22).

Rungtynių pradžioje strigę aikštės šeimininkai leido varžovams atitrūkti dešimties taškų skirtumu. Vis tik, šiek tiek vėliau atsibudę „United – R2P Sport“ ekipos krepšininkai surengė spurtą, kurio dėka žaidimą išlygino. Nepaisant to, ketvirtį geriau užbaigę „Laipsniai“ susigrąžino nedidelį trijų taškų atotrūkį. Antrame kėlinuke ir toliau aktyviai puolime žaidę „Laipsnių“ krepšininkai susigrąžino solidesnę persvarą, tačiau pernelyg toli varžovų nepaleidę aikštės šeimininkai iki ilgosios pertraukos pradžios deficitą sumažino iki minimumo. 34:35.

Po ilgosios pertraukos abi komandos dar apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau iškart po to sekė „United – R2P Sport“ spurtas 16:0, kurio dėka jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai bei įgyti šešiolikos taškų atotrūkį. Vis tik, kėlinuko pabaigoje iš toli pasižymėjęs M.Liepa dar kiek sušvelnino deficitą. Paskutinėje rungtynių dalyje nusileisti nesiruošę „Laipsniai“ vėl kibo varžovams į atlapus ir sužaidė rezultatyvią atkarpą sumažino skirtumą tarp komandų iki penkių taškų, taip sugrąžindami intrigą. Vis tik, iki pat galo užtikrintai sužaidę aikštės šeimininkai išsaugojo pergalę savo rankose. 72:63.

Po pergalės Marius Lebedys buvo lakoniškas: „Buvo smagu laimėti, džiaugiamės pergale“.

„United ‒ R2P Sport“: Mantvydas Gečionis – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Kuzmickas – 15 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 13 tšk., Ignas Jančiukas – 11 tšk. (5 perimt. kam.)

„Laipsniai“: Marius Liepa – 16 tšk., Saulius Banaitis – 12 tšk., Mantautas Patašius – 10 tšk. (18 atk. kam.), Artūras Jankevičius – 10 tšk.

Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)M. Patašiaus vedama „Laipsnių“ ekipa be didesnio vargo įveikė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 15:06 val.)Taškų lenktynėse ‒ United ‒ „R2P Sport“ pergalė (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:07 val.)Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Vos penkiese į rungtynes susirinkę „Laipsniai“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:37 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)Užtikrintai „Laipsnius“ įveikę SK „Neveronys“ žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:11 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)