Ariogalos „Urta“ vs BC „Game On“ (77:72)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Game on“ turėjo pripažinti „Urtos“ persvarą

2022 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 23:34 val., peržiūros: 338

Kovo 31 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos 1/32 etapo pirmos serijos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Ariogalos "Urta" priemė svečius BC "Game on" komandą.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo "Urta" (6:5). Prasidėjus antrai kėlinio pusei trijų taškų persvarą turėjo "Game on" (12:15). Kėlinio pabaigoje "Urta" išsiveržė į priekį (18:17).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė rezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatu 23:26 pirmavo "Game on". Ketvirtą minutę "Urta" padidino persvarą iki septynių taškų (30:23), o "Game on" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje persvarą išsaugojo "Urta" (43:37).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes persvarą išlaikė "Urta" 43:38. Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Urta" vis dar turėjo keturių taškų persvarą (48:44). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė "Urta". Kėlinio pabaigoje "Urta" išlaikė penkių taškų persvarą (55:50).

Sužaidus tris ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė penki taškai (62:57). Komandos vėliau žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "Game on" (66:59). Rungtybių pabaigoje "Game on" priartėjo, bet turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:72.

Laurynas Miščikas

Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Gatvės vaikai“ turėjo pripažinti BC „Game On“ ekipos pranašumą (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno Rami“ įveikė Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:07 val.)Lemiamas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Game On“ laimėję „Klausučių alaus darykla“ pateko į pusfinalį (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Šešioliktfinalį pasiekė „Game on“, atkaklioje serijoje įveikę „Urtą“ (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 17:43 val.)16 taškų spurtą rungtynių pabaigoje atlaikę BC „Game On“ nugalėjo „Gemavila“ (75:70) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 18:02 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ antroje pusėje palaužė Ariogalos „Urta“ ekipą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 20:22 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)BC „Game On“ po nelengvos kovos palaužė be pergalių likusią „T.A.D.“ ekipą (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ užtikrintai įveikė Ariogalos „Urta“ (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:28 val.)