Vėjų linija & Garliavos duona vs Rimo & Patikima linija (89:79)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Permainingoje kovoje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Rimo & Patikima linija“

2021 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 21:23 val., peržiūros: 317

Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekse įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Vėjų linija & Garliavos duona" ir "Rimo & Patikima linija".

Rungtynes pradėjo užtikrinčiau "Vėjų linija & Garliavos duona", tačiau svečiams pavyko susitvarkyti su gynyba bei išlyginti rezultatą. Vis dėlto, šeimininkai puikiai išnaudojo greitą puolimą ir susikrovė 6 taškų pranašumą ( 27:21). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai tolo nuo varžovų, tačiau "Rimo & Patikima linija" 9:0 atkarpa užbaigė kėlinuką ir sumažinti skirtumą perpus – 46:37.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai įgijo rekordinį pranašumą – 16 taškų, tačiau nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos savose rankose ir "Rimo & Patikima linija" pradėjo lipo varžovams ant kulnų. Per likusį laiką "Vėjų linija & Garliavos duona" vėl išnaudojo savo greitį ir atstatė turėtą pranašumą ( 68:56). Lemiamame kėlinyje "Rimo & Patikima linija" toliau mažino skirtumą ir turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau rungtynių pabaigoje pradėjo klysti, o tuo pasinaudojo "Vėjų linija & Garliavos duona" ir užsitvirto pergalę, rezultatu – 89:79 (27:21, 19:16, 22:19, 21:23)

19 taškų

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omega“ ekipą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)Įmonių lygoje: Vėjų linija & Garliavos duona įveikė Vilmista (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 20:28 val.)Tik po atkaklios kovos „Promatik“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti „Coca-cola“ pranašumą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Kelių priežiūra“ po permainingos kovos iškovojo pirmą pergalę įveikdami „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 19:48 val.)