Akademija vs Elektrėnų „Pastolinis“ (88:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Akademija“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“

2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 22:46 val., peržiūros: 1817

Ketvirtadienį A.Sabonio krepčinio centro salėje įvyko C lygos „Top Sport “ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Akademija“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę Elektrėnų „Pastolinis“ .

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti pranašumo ( 6:6), bet „Akademija“ surengė keletą greitų atakų, kur susikrovė 5 taškų pranašumą ( 11:6). Po minutės pertraukėlės Elektrėnų „Pastolinis“ susitvarkė su gynyba ir skirtumas ištirpo iki vieno taško. Per likusį laiką „Akademija“ atstatė 5 taškų pranašumą – 21:16.

Antrame kėlinyje šeimininkai toliau išlaikė aukštą tempą ir didino pranašumą ( 27:18). M.Kriaučiūnas žaidė nesustabdomai ir tempė komandą į priekį ( 37:23). Elektrėnų „Pastolinis“ ekipai kėlinuko pabaigoje pavyko susitvarkyti su gynyba, kur surengė keletą greitų atakų ir skirtumas sumažėjo iki 11 taškų – 42:31.

Po ilgosios pertraukos Elektrėnų „Pastolinis“ turėjo progrą sumažinti skirtumą po varžovų klaidų, tačiau jomis nepasinaudojo ir šeimininkai išlaikė dviženklį pranašumą ( 47:36). „Akademija“ surengė keletą greitų atakų, kur pranašumas išaugo iki 18 taškų, bet R.Kijansko pastangomis skirtumas sumžėjo iki trylikos ( 54:41). Kėlinuko pabaigoje „Akademija“ pataikė keletą svarbių tritaškių metimų ir atotrūkis išaugo iki 20 taškų – 69:49.

Ketvirtame kėlinyje Elektrėnų „Pastolinis“ ėmė mažinti skirtumą ( 76:61), tačiau „Akademija“ greitai perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur susikrovė 21 taško pranašumo ( 82:61). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Akademija“ iškovojo pergalę, rezultatu – 88:69.

Po laimėtų rungtynių „Akademijos“ treneris , L.Juknys, kalbėjo:“Visiškos veteranų rungtynės“

Akademija: Martynas Kriaučiūnas – 29 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Nerijus Aleknavičius – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Aurimas Juozapaitis – 16 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.), Lukas Šaulevičius – 14 tšk.

Elektrėnų „Pastolinis“: Rytis Kijanskas – 23 tšk., Saulius Strasevičius – 10 tšk., Konstantinas Bakanovas – 10 tšk.

„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Lemiamame susitikime „Grande“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Grande“ išplėšė pergalę iš Elektrėnų „Pastolinio“ rankų (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)KK „13“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 12:00 val.)Po inirtingos kovos „Kauno TPMC ‒ 2“ patiesė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 20:50 val.)„Huawei“ tarsi per treniruotė susidorojo su Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkais (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:26 val.)„Akademija“ lengvai pasivaikščiojo su „KMAIK“ (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Akademija“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:49 val.)