KK „13“ vs Elektrėnų „Pastolinis“ (52:50)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 14 d., Antradienis, 21:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

KK „13“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ komandą

2017 kovo 15 d., Trečiadienis, 12:00 val., peržiūros: 1571

Kovo 14d. „C“ lygos šešioliktfinalyje susitiko KK „13“ prieš Elektrėnų „Pastolinis“ ir po atkaklios kovos namų areną apginusi KK „13“ nugalėjo varžovus 52:50.

Pirmasis kėlinys prasidejo energinga kova kuri tesėsi iki pat rungtynių galo. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 14-14.

Antrajame kelinyje taškas į tašką žaidusios komandos demonstravo užtikrintas atakas, rezultatas svyravo kelis kartus, tačiau paskutines minutės šeiminikai gerai gynėsi ir pasibaigus kėliniui rezultatas buvo 28-23.

Grįžus po ilgos pertraukos, svečiai parodė kad neleis varžovams atsikviepti nei minutei ir jau po keturių minučių laiminėjo atkarpą (30-38). Nesustabdęs savo greitų atakų, svečiai po trijų kelinių laiminėjo 39-47, tačiau KK „13“ sirgalių palaikymas neleido žaidėjams pasiduoti, todėl visą kėlinį demonstravę vienybę sugebejo priartėti prie varžovų (44-47). Likus pusantros minutės, Elektrėnų „Pastolinis“ turejo trijų taškų pranašumą 47-50. Žinoma, tai jiems nebuvo rodiklis ir šeiminikai dar labiau spaudė varžovus, išprovokavo klaidų atakoje, o likus 14 sekundžių buvo lygu 50-50. Svečiai turėjo puikią galimybę, bet T.Brazdauskis sugebėjo perimti kamuolį iš varžovo ir atvedė komandai pergalę.

KK „13“: Edgaras Zaidelis – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Brazdauskis – 13 tšk., Rimas Varanauskas – 10 tšk.

Elektrėnų „Pastolinis“: Darius Gervickas – 19 tšk. (10 išpr. praž.), Marius Kaminskas – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Eitautas Visockas – 7 tšk.

„Akademija“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Grande“ išplėšė pergalę iš Elektrėnų „Pastolinio“ rankų (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Huawei“ tarsi per treniruotė susidorojo su Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkais (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:26 val.)Lemiamame susitikime „Grande“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)KK“13“ po nesunkios kovos įveikė „Tema Five“ ekipą. (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 23:41 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ iškovojo pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:23 val.)KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pradžią Elektrėnų „Pastolinis“ privertė pasiduoti „Sparta“ ekipą. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:53 val.)