Enerstena vs Alaina & Limobus (68:50)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Enerstena“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Alaina & Limobus“

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 20:44 val., peržiūros: 1306

Lapkričio 13 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „Alaina & Limobus“ komandą. „Enerstena“ buvo pralaimėję visas tris žaistas rungtynes. „Alaina & Limobus“ buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o kiek vėliau penkių taškų persvarą įgijo „Alaina & Limobus“ (2:7). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Enerstena“ varžovus pasivijo (7:7). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (13:14). Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (17:17).

Antro kėlinio pradžioje du iš eilės taiklūs „Alaina & Limobus“ tritaškiai padėjo jiems įgyti keturių taškų persvarą (19:23). Aštuntą minutę svečių pranašumas padidėjo iki septynių taškų (21:28). Visgi užstrigus „Alaina & Limobus“ puolimui „Enerstena“ tuo pasinaudojo ir pelnė aštuonis taškus be atsako (29:28).

Trečio kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Alaina & Limobus“ (29:32). Komandos žaidė nerezultatyviai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Enestenai“ pavyko įgyti trijų taškų persvarą (37:34). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Alaina & Limobus“ nepavyko pasivyti varžovų, o baigiantis kėliniui V. Čypo tritaškis paliko varžovams trijų taškų pranašumą (43:40).

Ketvirto kėlinio pradžioje tritaškį pataikė „Enerstena“, bet netrukus „Alaina & Limobus“ varžovus pasivijo (46:45). Baigiantis pirmai kėlinio pusei persvarą turėjo „Enestena“ (51:47). Vėliau vienuolika taškų be atsako pelnė „Enerstena“ (62:47). Gale rungtynių „Enerstena“ išsaugojo solidžią persvarą ir iškovojo pirmą pergalę šiame sezone (68:50). „Alaina & Limobus“ pralaimėjo antrą kartą.

„Enerstenos“ treneris A.Rimavičius: „Ganėtinai gerai pradėjome rungtynes, visi buvo susikaupę ir užsivedę kovai. Stengėmės kovoti dėl kiekvieno kamuolio, o gale rungtynių pavyko atitrūkti nuo varžovų. Kelios greitos atakos ir buvo visai kitoks žaidimas. Labai džiaugiamės pergale!“

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Justinas Mašeckis – 15 tšk., Andrius Rimavičius – 13 tšk. (10 atk. kam.), Rytis Sadauskas – 12 tšk.

Alaina & Limobus: Vytautas Čypas – 17 tšk., Julius Povilaitis – 15 tšk., Vytautas Jakelis – 7 tšk.

„KTU“ turėjo vargo prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Automokykla.lt“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Acme“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Alaina & Limobus“ ekipos (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Best 4 You“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)