Ryterna Group vs KK „13“ (61:41)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 10 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ pagaliau džiaugėsi pirmąja pergale, įveikusi KK „13“

2017 sausio 10 d., Antradienis, 22:44 val., peržiūros: 1367

Sausio 10 dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje, įvyko C lygos Top Sport“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė šeimininkai „Ryterna Group“ (0-8), kurie šiame sezone dar nebuvo patyrę pergalės džiaugsmo ir su trimis pergalėmis esantys KK „13“ krepšininkai (3-6).

Jau nuo rungtynių pradžios „Ryterna Group“ perėmė į savo rankas iniciatyvą ir sužaidus šešias minutes pirmajame kėlinuke po D. Špakausko dviejų taiklių baudos metimų pirmavo 12:4. Per likusias keturias minutes į krepšį įkrito vos vienas metimas – tritaškiu metimu rezultatą sušvelnino KK „13“ žaidėjas R.Babenskas.

Antrajame ketvirtyje ir toliau vaizdas aikštelėje nesikeitė – dominavo aikštelės šeimininkai. Įpusėjus kėlinukui keturi paeiliui J. Mozerskio taškai leido „Ryterna Group“ ekipai pirmauti 21:9. Kėlinuko pabaigoje aiktelės šeimininkai dar labiau atitrūko, o jų įžaidėjas D.Karosas labai sėkmingai skirstė rezultatyvius perdavimus savo komandos nariams, per pirmąją rungtynių pusę jų atlikęs net devynis. O rezultatas pasibaigus antrajam ketvirčiui buvo 35:14.

Trečiajame kėlinuke „Ryterna Group“ spurtavo 9:0 ir įgijo trisdešimties taškų pranašumą 44:14. Tačiau tada šiek tiek atsigavo ir KK „13“ ekipos žaidimas, kurie po taiklaus P. Klibavičiaus metimo priartėjo iki 47:24. Tačiau tada D.Špakauskas iškart įsūdė tolimą metimą, taip nuramindamas varžovus. Po trečiojo kėlinuko rezultatas buvo 52:28.

Ketvirtajame kėlinuke, vedini puikią atkarpą sužaidusio G. Ūkelio, KK „13“ spurtavo ir sumažino šeimininkų persvarą iki 52:36. Tačiau tada „Ryterna Group“ susiėmė ir daugiausia puikaus M. Giedraičio žaidimo po krepšiu dėka vėl nutolo ir padėjo savo komandai iškovoti pirmąją pergalę sezone. Galutinis rungtynių rezultatas 61:41.

Ryterna Group: Mantas Giedraitis – 17 tšk. (16 atk. kam.), Darius Špakauskas – 15 tšk., Mindaugas Andriušaitis – 10 tšk.

KK „13“: Remigijus Babenskas – 10 tšk., Dominykas Butkus – 8 tšk., Edgaras Zaidelis – 7 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)„Ryterna Group“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „13“ pasipriešinimu (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:22 val.)„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)Šešioliktfinalį „Ryterna“ pradėjo pergale prieš „Kauno Rami“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:41 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)J. Mozerskio sezono rungtynėse „Ryterna Group“ lengvai įveikė BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)