Pusė velnio vs MB „Užveža“ (66:58)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 kovo 09 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Nerezultatyviose, bet atkakliose rungtynėse ‒ „Pusė velnio“ ekipos pergalė prieš MB „Užveža“

2022 kovo 09 d., Trečiadienis, 23:11 val., peržiūros: 390

Kovo 9 dieną Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos Didžiosios taurės pirmosios šešioliktfinalio rungtynės tarp „Pusė velnio“ ir MB „Užveža“ ekipų.

Pirmajame kėlinyje po dviejų tolimų Ž. Vasiliausko šūvių „Pusė velnio“ tolo 12:6. Nors dar buvo likę nemažai laiko iki kėlinio pabaigos, tačiau per tą laiką abi ekipos sunkiai rado kelių prie varžovų krepšio, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 13:9.

Antrajame kėlinyje ir toliau rungtynėse nerezultatyvus žaidimas, o iniciatyvą perėmę MB „Užveža“ krepšininkai įpusėjus susitikimui pirmavo 24:29.

Trečiajame kėlinuke po trijų paeiliui tritaškių „Pusė velnio“ persvėrė rezultatą 36:35. Ir toliau nerezultatyviai klostęsis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 39:39.

Lemiamas kėlinys prasidėjo „Pusė velnio“ ekipos spurtu 7:0. Bet į tai MB „Užveža“ irgi atsakė spurtu 0:8 ir persvėrė rezultatą. Visgi, rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie ir laimėjo pirmą šešioliktfinalio susitikimą. Galutinis susitikimo rezultatas 66:58 (13:9, 11:20, 15:10, 27:19).

9 taškai

Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59) (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 22:28 val.)Dramatiškame mače „Neveronys ‒ KKA“ pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:14 val.)Atkaklioje dvikovoje „Pusė velnio“ palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir įveikė MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Neveronys ‒ KKA“ visgi perlipo MB „Užveža“ barjerą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Pikenpokas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 23:22 val.)Po 2 pratęsimų „Pusė velnio“ palaužė BC „Game On“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:21 val.)„Pusė velnio“ nepasipriešino Birštono SC „Olimpui“ (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Pusė velnio“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 20:26 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių-MB „Užveža“ pergalė prieš Gemavila (2022 sausio 25 d., antradienis, 23:24 val.)