Robotukų Armija vs Ažytėnai (65:92)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 25 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ažytėnai“ visa galva pranoko „Robotukų Armiją“

2022 spalio 25 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 271

Spalio 25 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko II lygos komandos "Robotukų Armija" (šeimininkai) ir "Ažytėnai" (svečiai). Nors pirmasis kėlinukas buvo labai lygus, tačiau vėliau "Ažytėnai" įjungė aukštesnę pavarą, užmėtė varžovus tolimais metimais ir pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu 65:92 (17:20, 11:19, 17:23, 20:30).

Rungtynes geriau pradėjo ir kone visą pirmąjį ketvirtį priekyje išliko "Robotukų Armija", tačiau vėliau jų žaidimo kreivė leidosi žemyn, o puikiai gynyboje atrodę svečiai nesunkiai nutolo. Iki ilgosios pertraukos "Ažytėnai" spėjo susikrauti ir dviženklį pranašumą, bei pirmavo rezultatu 28:39.

Antroje susitikimo dalyje "Ažytėnai" varžovus pavaišino tritaškių serija ir taip galutinai uždarė rungtynes. Skirtumas nepastebimai tapo triuškinamas ir komandoms beliko sutvarkyti formalumus. "Ažytėnai" užtikrintai finišavo ir laimėjo susitikimą rezultatu 65:92.

Valentas Stumbra

„Sparta“ lengvai nugalėjo „Robotukų Armiją“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 21:45 val.)II lygoje: „Ažytėnai“ įtikinamai nugalėjo „Robotukų Armija“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 23:01 val.)„Game on“ lengvai įveikė „Robotukų armiją“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 17:16 val.)„GZP ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Robotukų armiją“ (2023 kovo 07 d., antradienis, 20:29 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Robotukų Armija“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:17 val.)Birštono SC „Olimpas“ po permainingos kovos įveikė „Robotukų Armija“ ekipą (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Ažytėnai“ paskutinėmis minutėmis palaužė KK „Žaibas“ (2023 kovo 21 d., antradienis, 20:21 val.)Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:59 val.)II lygoje: užtikrinta „Ažytėnai“ pergalė prieš „KrepsinioFanai.lt“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:47 val.)Atkaklioje ir nerezultatyvioje dvikovoje „Ažytėnai“ palaužė „Sparta“ ekipą (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:46 val.)