Klausučių alaus darykla vs Valpainiai (74:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 28 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę iki tol nepralaimėjusią „Valpainiai“ ekipą

2021 lapkričio 28 d., Sekmadienis, 21:29 val., peržiūros: 369

Lapkričio 28 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos rungtynės tarp šeimininkų „Klausučių alaus darykla“ (0-3) ir „Valpainiai“ (3-0).

Rungtynių pradžioje Ž.Dovidaitis įmetė du tolimus metimus, vėliau prie jo rezultatyviu žaidimu prisijungė A.Mikučionis, o tai leido „Klausučių alaus darykla“ ekipai po pirmo kėlinio būti priekyje 22:14.

Antrojo kėlinio pradžioje po nedidelio spurto „Valpainiai“ sušvelnino deficitą iki dviejų taškų 24:22. Visgi, šeimininkai, daugiausia dėka rezultatyvaus J. Čėsnos žaidimo vėl atitrūko ir įpusėjus susitikimui pirmavo 41:32.

Trečiajame kėlinyje po aštuonių paeiliui D. Žiauberio taškų svečiai priartėjo iki 43:40. Likus apie minutę iki trečio kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus 55:55, bet „Klausučių alaus darykla“ po penkių taškų be atsako vėl pirmavo – 60:55.

Lemiamame kėlinyje svečiams pavyko apmažinti skirtumą iki dviejų taškų, tačiau po spurto „Klausučių alaus darykla“ nutolo iki 70:61. Visgi, per vieną minutę „Valpainiai“ kirpo deficitą iki minimumo, tačiau persverti rezultato jau nesugebėjo. Galutinis susitikimo rezultatas 74:69 (22:14, 19:18, 19:23, 14:14).

14 atk. kam.

„Klausučių alaus darykla“ lemiamo ketvirčio metu palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Klausučių alaus darykla“ pavogė pergalę iš „Gemavilos“ rankų (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „ICE“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 18 d., penktadienis, 21:45 val.)„Klausučių alaus darykla“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „DK-Team“ (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Autobrolius ‒ Arko“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)„Klausučių alaus darykla“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Autobrolius ‒ Arko“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:51 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai išlygino serijos su KM „Žalgiris“ 2005 rezultatą (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:52 val.)Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)Antroje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 23:14 val.)