Huawei vs Banga (54:70)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2017 gegužės 20 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Banga“ įveikė „Huawei“ ekipą ir iškovojo B lygos bronzos medalius

2017 gegužės 20 d., Šeštadienis, 19:52 val., peržiūros: 1483

Šeštadienį, gegužės 20 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko B lygos rungtynės dėl trečiosios vietos tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Huawei“ bei svečių „Bangos“ krepšininkų. Reguliarajame sezone abi ekipos tarpusavio rungtynėse pasidalino po vieną pergalę.

Rungtynių pradžioje „Banga“ įsiveržė į priekį ir po J. Lekšo metimo greitoje atakoje svečiai pirmavo 8:12. Bet P.Balčiūnas iškart atsakė penkiais taškais, po tritaškį pridėjo K.Jankaitis ir Ž.Jašinas ir „Huawei“ laimėjo atkarpą 11:0. Kėlinuką užbaigė A.Birgelis, tolimu metimu sumažinęs šeimininkų pranašumą iki 19:15.

Antrajame kėlinuke spurtavusi „Banga“ labai greitai persverė rungtynių rezultatą savo naudai ir po A. Karbausko metimo pirmavo 24:30. Bet tada vėl darbo ėmėsi P.Balčiūnas, pataikęs du tritaškius paeiliui, kurie atstatė lygybę rungtynėse 30:30, o po K. Jankaičio tritaškio šeimininkai įsiveržė į priekį 33:31. Visgi, kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė „Banga“, kuri įpusėjus susitikimui pirmavo 34:39.

Trečiajame ketvirtyje „Banga“ dar labiau įtvirtino savo persvarą ir kėlinuko viduryje po taiklaus J. Liesio tritaškio įgijo dviženklią persvarą 36:47. „Huawei“ puolimas visiškai sustojo, bet D.Juknevičius galingu dėjimu pabandė užvesti šeimininkų ekipą kilti į lemiamą šturmą. Pasibaigus trečiajam ketvirčiui „Banga“ vis dar pirmavo dviženkliu pranašumu 42:53.

Ketvirtajame kėlinuke po 6:0 laimėtos atkarpos „Huawei“ šiek tiek priartėjo 48:56. Bet po minutės pertraukėlės A.Karbauskas taikliu tolimu metimu vėl atstatė dviženklį „Bangos“ pranašumą, kuri svečiai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis šių rungtynių rezultatas 54:70 (19:15, 15:24, 8:14, 12:17).

„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Legionas“ neatsilaikė prieš „Huawei“ puolimą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai. (2016 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Banga“ nušlavė dar vieną varžovą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:21 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 20:55 val.)