ASU vs KK „Garliava“ (74:80)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Įtemptose rungtynėse KK „Garliava“ susitikimo pabaigoje įveikė negausiai susirinkusią „ASU“ komandą

2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 22:21 val., peržiūros: 2020

Ketvirtadienį, sausio 19 – ąją dieną, A. Stulginskio universiteto sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, M pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „ASU“ ir svečių KK „Garliavos“ komandos.

Rungtynės prasidėjo permaningai, tačiau jas geriau svečiai, kurie per 3 minutes atitrūko 2:6, įpusėjus kėliniui „ASU“ deficitas šoktelėjo iki 7 taškų – 4:11. Šeimininkai antroje kėlinio pusėje pradėjo žaisti aktyviau ir po spurto 7:0 išlygino rezultatą. Per likusias dvi minutes abi komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis, bet po pirmojo kėlinuko KK „Garliava“ turėjo trapią 1 taško persvarą – 14:15.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo „ASU“ krepšininkai, kurie pelnė 4 taškus paeiliui ir trūktelėjo į priekį – 18:15. Kurį laiką žaidimas aikštelėje išsilygino, abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, o sužaidus 6 minutes KK „Garliavos“ krepšininkai vėl pirmavo – 28:30. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę rezultatas buvo lygus (30:30), tačiau kėlinuką geriau užbaigė svečiai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo – 33:37.

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė apylygiai, tačiau per 6 minutes nei vienai komandai nepavyko atitrūkti – 45:49. „ASU“ krepšininkams kėlinio pabaigoje buvo pavykę sumažinti deficitą perpus, bet paskutinę garliaviečių ataką dvitaškį pataikė T.Vitkevičius atstatydamas savo komandai 4 taškų persvarą – 52:56.

Ketvirtasis kėlinukas geriau prasidėjo svečiams, kurie ketvirtį pradėjo atkarpa 2:6 ir padidino persvarą iki 8 taškų. „ASU“ krepšininkai nepasimetė ir įpusėjus kėliniui vėl kvėpavo varžovams į nugarą – 65:66. Netrukus 2 tritaškius iš eilės pataikė A.Bulys ir „ASU“ krepšininkai pirmavo 4 taškais – 71:67. Tačiau šeimininkai persvara džiaugėsi neilgai, netrukus garliaviečiai išlygino rezultatą ir kėlinuką užbaigė spurtu – 3:13 ir nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai iškovojo sunkią pergalę rezultatu 74:80.

Po rungtynių pakalbintas KK „Garliavos“ komandos vyr. treneris A. Macijauskas gyrė savo komandos puolimą, tačiau buvo nepatenkintas kaip jo komanda gynėsi: „Savo komandos žaidimą vertinu dviprasmiškai.Puolime viskas kaip ir ėjosi. Atrodė kad eisim ir nueisim su rezultatu, bet varžovai įmeta kažkokius metimus. Aišku nesakau, kad sudėtingus metimus jie mums sumetė. Jie vis pataikydavo, o mums nepavyko atitrūkti, taip vos ir neprisivirėme sau košės. Puolimu džiauguosi, bet gynyba buvo tragiška. Jei mes norim kažko siekti mažojoje taurėje, bent jau to ketverto, tai mums reikia kažką keisti gynyboje, nes kitaip nieko nebus.“

KK „Garliava“: Tomas Vitkevičius – 29 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 12 tšk., Saulius Pakalniškis – 10 tšk.ASU: Arnas Bulys – 34 tšk. (8 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Marius Trumpickas – 22 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Edgaras Paščiukas – 7 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:05 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Garliava“ nesunkiai įveikė „Hermį“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „ASU“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:33 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:40 val.)KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)KK „Garliava“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:54 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)