KK „Garliava“ vs Randeris (65:48)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

KK „Garliava“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Randerį“

2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 1651

Gruodžio 19 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK „Garliava“ priemė svečius „Randerį“. „Garliava“ buvo iškovoję keturias pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję. „Randerio“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Pirmi taškus rungtynėse pelnė „Garliava“ (2:0). Vėliau penkis taškus iš eilės pelnė „Randeris“ (2:5). Trečią minutę įsižaidė „Garliava“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (8:5). Vėliau komandos žaidė lygiai. Nei viena komanda kitai neleido įgyti didesnio pranašumo. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (16:16).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė „Randeris“, kuris pelnė septynis taškus be atsako (16:23). Penktą minutę pirmus taškus pelnė „Garliava“ (19:23). Vėliau dar vieną gerą atkarpą sužaidė „Randeris“, kuris aštuntą minutę pirmavo rezultatu 19:31. Kėlinio pabaigą griau sužaidus „Garliava“ paliko varžovams septynių taškų persvarą (24:31).

Po ilgosios pertraukos „Garliava“ atsigavo, pradėjo spausti varžovus ir kėlinio pradžioje pelnė šešis taškus be atsako (30:31). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Randeris“ (30:34). Po jų svečių puolimas užstrigo, o šeimininkai pelnė net 17 taškų be atsako (47:34). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 14 taškų (50:36).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė devyni taškai (54:45). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Garliava“ (60:45). Iki kėlinio pabaigos „Garliava“ žaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 65:48. „Garliava“ pasiekė penktą pergalę, o „Randeris“ pralaimėjo septintą kartą.

„Garliavos“ treneris A. Macijauskas: „Držiaugiamės pergale pirmiausia. Pradžioje rungtynių tikriausiai keli žaidėjai galvojo, kad yra geresni negu yra iš tikro. Jie jau tikisi žaisti kažkokiam finale arba pusfinalyje. Galvoja, kad per likusias rungtynes visi varžovai bus traiškomi, nes galvoja, kad yra didžiosios taurės komanda. Pirmi du kėliniai parodė, kad taip nėra. Bus daug varžovų su kuriais reikės kovoti, reikės nusiteikti, atidirbti gerai gynyboje. Lengvų taškų nebus. Trečiame kėlinyje susikaupėme, pradėjome zoniniu presingu, kad išjudintume komandą. Varžovas gal kažkiek pasimetė, sutriko, o mes pasinaudojome ta atkarpa. Kėlinys buvo super geras, laimėjome 21 tašku. Toliau viskas ėjo gera vaga iki rungtynių pabaigos.“

KK „Garliava“: Tomas Vitkevičius – 16 tšk., Saulius Pakalniškis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 11 tšk., Vytautas Bereiša – 11 tšk., Žydrūnas Kaminskis – 11 tšk.

Randeris: Laimonas Steponavičius – 11 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Aurimas Janulevičius – 11 tšk., Andrius Šalaševičius – 11 tšk.

„Ragai“ tik ketvirtame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:01 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Return“ po nelengvos kovos pasiekė pirmą pergalę (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:06 val.)Rungtynių pradžioje snaudusi Advokatų kontora „Konsus“ po ilgosios pertraukos lengvai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:53 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)Įtemptose rungtynėse KK „Garliava“ susitikimo pabaigoje įveikė negausiai susirinkusią „ASU“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Galingai startavęs „Randeris“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „KTK“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)