Baltic Transline vs Brentex Trailer (75:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 03 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Baltic Transline“ iškovojo pergalę, tačiau ją apkartino rimta ekipos lyderio M. Paršeliūno trauma

2017 kovo 03 d., Penktadienis, 23:02 val., peržiūros: 1284

Kovo 3 dieną, penktadienį, įvyko „Top Sport“ C lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Baltic Transline“ bei svečių statusą turėjusių „Brentex Trailer“ ekipų. Beveik visas rungtynes užtikrintai pirmavę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 75:70 (16:16, 19:13, 19:20, 21:21), tačiau šia pergale komanda džiaugtis neketino – traumą patyrė didžiausias komandos vedlys į pergales M.Paršeliūnas, todėl laimėtojų veiduose džiaugsmo buvo nematyti.

Jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių persvarą įgijo šeimininkai, kurie sužaidus kiek daugiau nei tris minutes privertė svečius prašyti pirmosios savo minutės pertraukėlės (9:3). Po jos vaizdas aikštelėje nesikeitė, o „Baltic Transline“ sėkmingai laikė pranašumą savo rankose. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes, jų persvara šoktelėjo iki aštuonių taškų (15:7). Vis dėl to, per likusias kėlinio minutes šeimininkai prarado žaidimo kontrolę ir leido varžovams prieš antrąjį ketvirtį išlyginti rezultatą – 16:16.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi ekipos sunkiai rinko taškus, tačiau kiek geriau tai sekėsi „Baltic Transline“ žaidėjams. Įpusėjus kėliniui jie ir vėl pirmavo penkiais taškais (26:21). „Brentex Trailer“ ekipa visą ketvirtį alsavo varžovams į nugarą, tačiau perlaužti rungtynių eigos niekaip nesisekė, nes šeimininkai į kiekvieną tokį jų bandymą rasdavo atsakymą, todėl įpusėjus rungtynėms, šeimininkų persvara siekė šešis taškus – 35:29.

Panašiai rungtynės klostėsi ir po ilgosios petraukos, tačiau sužaidus vos pora minučių šiame kėlinyje, nesėkmingai nusileidęs ant varžovo kojos traumą patyrė M.Paršeliūnas, todėl padedamas komandos draugo ir varžovo jis paliko aikštę. Be jo likusi „Baltic Transline“ ekipa kiek sutriko, o tai leido varžovams sužaidus dvidešimt penkias minutes rungtynėse dar kartą išlyginti rezultatą (42:42). Vis gi, be savo lyderio likę šeimininkai rado būdų kaip sėkmingai užpulti, o prie to labiausiai prisidėjęs T.Viršilas vedė savo ekipą į priekį. Jo baudos metimas bei dvidešimtasis taškas rungtynėse padėjo tašką kėlinyje ir leido ekipai prieš lemiamą ketvirtį išlaikyti penkių taškų pranašumą – 54:49.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo taikliais M. Leščinsko bei D. Kisieliaus tritaškiais metimais bei pasiųstu „mini nokdaunu“ varžovoms, po kurio skirtumas tarp komandų pirmą kartą šiose rungtynėse išaugo iki dviženklio (60:49). Varžovai nebuvo linkę pasiduoti ir kantriai stengėsi mažinti atsilikimą, tačiau „Baltic Transline“ ekipa žaidė užtikrintai ir varžovams didelių „dovanėlių“ nedalino, todėl likus žaisti vos kiek daugiau nei minutę, jų persvara siekė vis dar tuos pačius vienuolika taškų (71:60). Paskutinę kėlinio minutę pasipylė pražangos tiek vienoje, tiek kitoje aikštės pusėje, o tai leido „Brentex Trailer“ kiek sumažinti atsilikimą, tačiau dėl pergalės pakovoti pritrūko laiko. Galutinis rungtynių rezultatas švieslentėje skelbė „Baltic Transline“ pergalę rezultatu 75:70.

Po pergalės „Baltic Transline“ ekipos treneris Mindaugas Leščinskas išliejo apmaudą dėl komandos draugo traumos:

Suš*ktos rungtynės, Achilas nutrauktas, pagrindinio žaidėjo nebeturim, tai toks ir komentaras...

„Baltic Transline“: Tomas Viršilas – 24 tšk. (9 išpr. praž.), Darius Kisielius – 15 tšk. (5 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Mindaugas Leščinskas – 12 tšk.

„Brentex Trailer“: Valius Fominas – 22 tšk. (9 išpr. praž.), Vytenis Gintautas – 18 tšk. (22 atk. kam., 7 išpr. praž.), Donatas Greivys – 13 tšk.

„Brentex Trailer“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:16 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:33 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)„Brentex Trailer“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 20:52 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavę „Baltic Transline“ išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)