Neveronys ‒ KKA vs SK „Mattas“ (91:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2019 balandžio 13 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Neveronys ‒ KKA“ liko nenugalėti ir iškovojo C lygos čempionų titulą (91:80)

2019 balandžio 13 d., Šeštadienis, 22:48 val., peržiūros: 1322

Balandžio 13 d., Šeštadienį, 19:30 val. Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko C lygos, Didžiosios taurės Didžiojo finalo rungtynės, kuriose susitiko: „Neveronys – KKA“ ir SK „Mattas“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo SK „Mattas“, per kelias minutes išsiveržę į priekį 2:7, tačiau po kelių minučių varžovai išlygino rezultatą. Įpusėjus pirmąjam ketvirčiui į priekį vėl išsiveržė SK „Mattas“ krepšininkai, įmetę porą tolimų metimų susikrovė 6 taškų persvarą (9:15), o likus kiek mažiau nei 3 minutėm surengė 5 taškų atkarpą ir padidino pranašumą iki 10-ies, tačiau paskutines 3 atakas tritaškiais metimais užbaigę „Neveronys – KKA“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki minimalaus. Po J. Draudvilos metimo paskutinę kėlinio sekundę nuo beveik vidurio linijos ekipas skyrė tik 1 taškas – 21:22. Antrąjį ketvirtį ekipos pradėjo atkaklia kova, tačiau praėjus 3 minutėm diskvalifikacinę pražangą gavo V.Vainauskas, po kurios SK „Mattas“ pradėjo klimpti į duobę. Įpusėjus ketvirčiui „Neveronys – KKA“ surengė 17:0 atkarpą. Paskutinias 5 antrojo ketvirčio minutes SK „Mattas“ krepšininkams nepavyko pelnyti nė taško, o pirmoji rungtynių pusė baigėsi 16 taškų skirtumu – 50:34.

Antros rungtynių pusės pradžioje dominavo abiejų ekipų puolimas, tačiau užtikrinčiau puolę „Neveronys – KKA“ krepšininkai neprisileido varžvoų ir iš lėto didino pranašumą. Po trečiojo ketvirčio ekipas skyrė 21 taškas – 75:54. Ketvirtąjį kėlinį 7:0 atkarpa pradėjo SK „Mattas“ ir sumažino skirtumą iki 14 taškų (77:61). Nors „Neveronys – KKA“ krepšininkai ketvirtąjame kėlinyje šiek tiek atsipalaidavo, varžovams nepavyko priartėti prie vienženklio skirtumo ribos ir SK „Mattas“ ekipai teko pripažinti C lygos čempionus – „Neveronys – KKA“ – 91:80 (21:22, 29:12, 25:20, 16:26).

„Neveronys ‒ KKA“ nesunkiai įveikė pirmą atkrintamųjų etapą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ir toliau žengia be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „Arkus“ (102:80) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po pratęsimo palaužė „Hidraulines sistemas“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:41 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Elektromontuotoją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)