R2P Sport vs Sporto garantas (92:93)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 kovo 06 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„R2P Sport“ rimtai patampė nervus „Sporto garantui“, bet pergale džiaugėsi pastarieji

2022 kovo 06 d., Sekmadienis, 20:23 val., peržiūros: 321

Sekmadienį, kovo 6 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „I“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „R2P Sport” bei svečių „Sporto garantas“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pataikė kelis tolimus metimus ir įgijo septynių taškų pranašumą. Visgi, po lengvo šoko atsigavę svečiai pradėjo presinguoti savo varžovus, o tai leido jiems pelnyti daug lengvų taškų iš greitų atakų. Tad „Sporto garantas“ netrukus perimė iniciatyvą į savas rankas, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:29. Antrojo ketvirčio pradžioje skirtumas tarp komandų išaugo iki devynių taškų, tačiau tuomet svečiai visiškai sustojo puolime ir sunkiai krapštė taškus. Tuo netruko pasinaudoti „R2P Sport” ekipa, kuri spurtavo ir susigrąžino penkių taškų pranašumą į savas rankas. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 52:46.

Trečiąjį ketvirtį aikštelės šeimininkai pradėjo pataikydami du tolimus metimus paeiliui ir įgijo jau dviženklį pranašumą. „Sporto garanto“ situacija vėliau nepagerėjo, kadangi skirtumas tarp komandų išaugo jau iki 17-os taškų. Per likusį kėlinio laiką svečiai vis bandė pasivyti savo varžovus, tačiau aikštelės šeimininkai gana sėkmingai atsakydavo į varžovų sėkmingus išpuolius, tad skirtumas tarp komandų išliko dviženklis. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 78:66. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Sporto garantas“ pradėjo dusinti savo varžovus, tiesiogine to žodžio prasme. Jie per dvi minutes sugebėjo išlyginti rezultatą ir grįžti į rungtynes. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, o pirmaujanti komanda taip pat pasikeitė kelis kartus. Likus žaisti kiek mažiau nei minutę, svečiai turėjo trijų taškų pranašumą. Likus žaisti 20 sekundžių aikštelės šeimininkai turėjo vieno taško deficitą, tačiau kamuolį savo rankose. Visgi, lemiama jų ataka buvo nesėkminga, net nebuvo atliktas metimas ir pergalę iškovojo svečiai. Galutinis rungtynių rezultatas 92:93.

10 atk. kam.

„R2P Sport“ įveikė jaunuosius „Lietuvos sporto universiteto“ krepšininkus (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 23:18 val.)Klaidų virtinė neleido „GZP“ ekipai pasipriešinti prieš „Sporto garantas“ krepšininkus (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 18:39 val.)„R2P Sport“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 22:47 val.)I lygos atkrintamosiose: triuškinanti Sporto garantas pergalė prieš LSU (2022 balandžio 12 d., antradienis, 23:26 val.)„R2P Sport“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ekipą (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)I lygos nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ „Sporto garantas“ penketuko pergalė prieš „Kauno TPMC“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:54 val.)„GZP“ nepasipriešino „Sporto garantas“ (80:112) (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)„Lietuvos sporto universitetas“ nusileido „Sporto garantas“ (72:77) (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 23:49 val.)„R2P Sport“ turėjo pripažinti „Kauno TPMC“ pranašumą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 17:12 val.)