Reunion vs GZP (74:80)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 13 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“

2022 balandžio 13 d., Trečiadienis, 20:53 val., peržiūros: 391

Balandžio 13 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko I lygos Didžiosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Reunion" priemė svečius "GZP" komandą.

Pirmas dvi pirmo kėlinio minutes geriau žaidė "GZP", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 2:5. Baigiantis pirmai kėlinio pusei penkių taškų persvarą turėjo "Reunion" (10:5). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Reunion" persvara sumažėjo iki vieno taško, o minutės pertraukėlės paprašė "Reunion" (10:9). Kėlinio pabaigoje "GZP" įgijo aštuonių taškų persvarą (15:23).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Reunion" sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (23:25). Prasidėjus antrai kėlinio pusei, po taiklaus "GZP" tritaškio, skirtumas padidėjo iki devynių taškų (23:32). Kėlinio antroje pusėje "Reunion" sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (31:38).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas šoktelėjo iki 13 taškų (31:44). Netrukus dar vienas "GZP" tritaškis pasiekė tikslą (34:50), o minutės pertraukėlės paprašė "Reunion". Kėlinio viduryje skirtumas sumažėjo iki 12 taškų (42:54), o minutės pertraukėlės paprašė "Reunion". Trečio kėlinio antroje pusėje "GZP" leido varžovams priartėti iki 1 taško (56:57).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (59:59). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "GZP" susigrąžino persvarą (66:71). Likus minutei "GZP" pirmavo tik dviem taškais (73:75), o "Reunion" paprašė minutės pertraukėlės. Likus 16 sekundžių "GZP" turėjo trijų taškų persvarą (74:77). Rungtynių pabaigoje "GZP" persvarą išsaugojo (74:80).

Petras Maciulevičius

„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „R2P Sport“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„R2P Sport“ laimėjo pirmas pusfinalio serijas rungtynes prieš „GZP“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„R2P Sport“ ekipa turėjo pripažinti „Reunion“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Kauno TPMC“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Reunion“ (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 22:40 val.)Trečiose I lygos pusfinalio rungtynėse: Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 00:20 val.)Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“ (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Reunion“ komandą (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 17:18 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:32 val.)