Alta transportas vs Kauno Rami (133:91)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 22 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alta transportas“ sutriuškino „Kauno Rami“ (133:91)

2022 vasario 22 d., Antradienis, 22:17 val., peržiūros: 478

Antradienį, vasario 22 dieną, 20:40 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko II lygos komandos „Alta transportas“ (šeimininkai) ir „Kauno Rami“ (svečiai).

Pirmajame rungtynių kėlinyje kova dar vyko taškas į tašką, tačiau nuo šio momento šeimininkai surengė spurtą kuris leido po pirmojo kėlinio susikrauti 9 taškų persvarą – 24:15. Antrajame rungtynių kėlinyje ir toliau persvarą savo rankose laikė šeimininkai, kurie per kėlinį pataikė 7 tritaškius ir susikrovė 39 taškų pranašumą – 29:68.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, šeimininkai neketino mažinti tempo, o „Kauno Rami“ darėsi vis sunkiau pasivyti varžovus, svečiai per trečiąjį kėlinį įmetė tik 21 taškų, o „Alta transportas“ krepšininkai dar labiau padidino savo persvarą – 103:50. Ketvirtajame kėlinyje svečių ekipai stebuklo sukurti nepavyko ir „Alta transportas“ šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 133:91.

Oskaras Gelžinis

„Alta transportas“ įtikinamai įveikė „UNO“ (105:81) (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Alta transportas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ susitvarkė su „Skroblų alėja“  (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Skroblų alėja“ gan nesunkiai nugalėjo „Kauno Rami“ (79:58) (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Alfa transportas“ išlygino serijos rezultatą (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:35 val.)19 taškų deficitą panaikinę „Alta transportas“ įveikė „Dumblą“ (86:82) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 15:44 val.)„Alta transportas“ turėjo stipriai pavargti dėl pergalės (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 21:48 val.)