BC „Rhino“ vs Kauno Rami (86:94)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 kovo 13 d., Sekmadienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Rhino“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Kauno Rami“ komandai ir užleido vietą aštunfinalyje

2022 kovo 13 d., Sekmadienis, 23:05 val., peržiūros: 372

Kovo 13 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės antros šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Rhino" priemė svečius "Kauno Rami" komandą. Pirmas atkrintamųjų rungtynes dviem taškais buvo laimėję "Rhino".

Sužaidus pirmas dvi rungtynių minutes rezultatu 4:2 pirmavo "Rhino". Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Kauno Rami" pirmavo rezultatu 10:11. Šeštą minutę minutės pertraukėlės paprašė "Kauno Rami" (12:16). Kėlinio pabaigoje "Kauno Rami" išlaikė penkių taškų persvarą (24:29).

Antras kėlinys prasidėjo dviem taikliais "Kauno Rami" tritaškiais ir dvitaškiu (24:37). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Rhino" sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (34:41). Devintą minutę "Kauno Rami" pirmavo septyniais taškais (42:49), o minutės pertraukėlės paprašė "Rhino". Visgi kėlinio pabaigoje "Rhino" pavyko sumažinti varžovų persvarą iki keturių taškų (45:49).

Antrą trečio kėlinio minutę "Rhino" pasivijo varžovus (49:49). Vėliau du taiklūs tritaškiai padėjo persvarą susigrąžinti "Kauno Rami" komandai (54:60). PRasidėjus antrai kėlinio pusei "Kauno Rami" paprašė minutės pertraukėlės (56:62). Kėlinio pabaigoje "Kauno Rami" išsaugojo keturių taškų persvarą (64:68).

Pirmas tris ketvirto kėlinio minutes komandos žaidė apyligiai, o rezultatas buvo 70:75. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Kauno Rami" paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu pirmavo keturiais taškais (73:77). Rungtynių pabaiga vyko emocingai ir paskutinėmis sekundėmis "Kauno Rami" sugebėjo laimėti didesniu tašku skirtumu nei pralaimėjo pirmas serijos rungtynes. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:94.

11 atk. kam.

„Dumblas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 16:02 val.)„Olimpas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 18:40 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Kauna Rami“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pusė velnio“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Rhino“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 vasario 25 d., penktadienis, 20:21 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Kauno Rami“ Komandą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 21:37 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Skroblų alėja“ gan nesunkiai nugalėjo „Kauno Rami“ (79:58) (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:06 val.)BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno Rami“ įveikė Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:07 val.)