UNO vs BC „Game On“ (71:79)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 13 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

BC „Game On“ atlošė dvidešimties taškų skirtumą ir antrą kartą įveikė „UNO“

2022 balandžio 13 d., Trečiadienis, 21:41 val., peržiūros: 316

Balandžio 13 dieną Kauno švaros sporto salėje buvo sužaistos II lygos Mažosios taurės antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp „UNO“ ir BC „Game On“ ekipų. Pirmąsias serijos iki dviejų pergalių rungtynes buvo laimėję BC „Game On“ krepšininkai.

Pirmajame kėlinyje dėka rezultatyvaus A. Olberkio žaidimo (per kėlinį pelnė 12 taškų) bei taiklių tolimų metimų rungtynių pradžioje „UNO“ buvo priekyje 27:10.

Antrajame kėlinuke BC „Game On“ pabudo iš letargo miego puolime ir daugiausia dėka E. Ramanausko ir I. Spūdžio taiklių metimų artėjo iki 43:38.

Trečio kėlinio pradžioje svečiai sumažino savo deficitą iki 3 taškų, tačiau tada „UNO“ surengė spurtą ir vėl labai greitai atstatė dviženklę persvatą 51:40. Bet tada Ž.Karalius pataikė kelis tolimus metimus, kurie leido BC „Game On“ vėl sumažinti skirtumą. Po trijų kėlinių 57:54.

Lemiamame kėlinyje labai greitai rezultatas tapo lygus 62:62. Vėliau rungtynes nulėmusį tritaškį pataikė I.Spūdys, jo komandos draugai sumetė baudų metimus ir BC „Game On“ iškovojo kelialapį į sekantį etapą. Galutinis susitikimo rezultatas 71:79 (27:10, 16:28, 14:16, 14:25).

10 išpr. praž.

“Pikenpokas“ tritaškių pagalba ir antrą kartą nugalėjo BC „Game On“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 17:26 val.)BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Alta transportas“ įtikinamai įveikė „UNO“ (105:81) (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:35 val.)Šešioliktfinalį pasiekė „Game on“, atkaklioje serijoje įveikę „Urtą“ (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 17:43 val.)„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 17:16 val.)BC „Game On“ po nelengvos kovos palaužė be pergalių likusią „T.A.D.“ ekipą (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 18:40 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)„Dumblas“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „UNO“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir įveikė MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 22:51 val.)