Sparta vs SK „Mattas“ (86:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 21 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

SK“Mattas“ turėjo pripažinti „Spartos“ pranašumą

2021 gruodžio 21 d., Antradienis, 21:45 val., peržiūros: 490

Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Sparta" ir SK"Mattas".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo SK"Mattas", kur greitai nurūko nuo varžovų, tačiau šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir sugebėjo išlyginti rezultatą (19:20). Antrame kėlinyje "Sparta" toliau nestabdė apsukų, kur SK"Mattas" buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę, kai turėjo 7 taškų skirtumą. Per likusį laiką "Sparta" atlaikė varžovų spurtą ir išsaugojo pranašumą – 45:39.

Po ilgosios pertraukos SK"Mattas" ekipai pavyko persverti rezultatą į savas rankas, tačiau "Sparta" toliau demonstravo greitą krepšinį ir susigrąžino pranašumą ketvirčio pabaigoje ( 61:57). Lemiamame kėlinyje SK"Mattas" toliau šaudė pro šalį, o "Sparta" įsismagino puolime ir skaičiavo dviženklį pranašumą. Per likusį laiką svečiai nesukūrė intrigos ir "Sparta" skėlė antausį SK"Mattas" ekipai, rezultatu – 86:73 (19:20, 26:19, 16:18, 25:16)

Edvinas Gramauskas

„DK-Team“ turėjo pripažinti „Spartos“ pranašumą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 21:47 val.)„Pikenpokas“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Kauno švara“ turėjo pripažinti „Matto“ pranašumą (2022 kovo 22 d., antradienis, 21:25 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.) SK „Mattas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)SK „Mattas“ iškovojo įtikinamą pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 21:51 val.)SK „Mattas“ išrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkams (2021 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:29 val.)SK „Mattas“ lengvai įveikė „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:54 val.)„MB „Užveža“ įtikinamai nugalėjo „Sparta“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Mattas“ antrą kartą serijoj įveikė „Kauno švarą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 29 d., antradienis, 21:20 val.)