UNO vs Autobroliai ‒ Arko (60:90)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Akro“ įveikė „UNO“

2021 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 21:27 val., peržiūros: 402

Gruodžio 1 dieną "Kauno švaros" sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "UNO" priemė svečius "Autobrolius – Arko". "UNO" buvo iškovoję dvi pergales ir kartą buvo pralaimėję. "Autobrolių – Arko" sąskaitoje buvo trys pergalės.

Pirmą minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (2:2). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai o sužaidus keturias minutes keturių taškų persvarą turėjo "Autobroliai – Akro" turėjo keturių taškų persvarą (2:6). Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais (5:8), o "UNO" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos per minutę "Autobroliai – Akro" padidino persvarą iki devynių taškų (5:14). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė "Autobroliai – Akro", kurių persvara padidėjo iki 16 taškų (7:23).

Antrą kėlinį geriau pradėjo "UNO", kurie sužaidus tris minutes buvo sumažinę varžovų pranašumą (14:26). Sužaidus šešias minutes "Autobroliai – Akro" padidino persvarą iki 15 taškų (18:33). Kėlinio pabaigoje aktyviai besigindami "Autobroliai – Akro" padidino persvarą iki 22 taškų (22:44).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes geriau žaidė "UNO", o persvara "Autobrolių – Akro" sumažėjo iki 15 taškų (31:46), o minutės pertraukėlės paprašė "Autobroliai – Akro". Vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas vis dar skyrė 15 taškų (36:51). Aštuntą minutę, po taiklaus svečių tritaškio skirtumas išaugo iki 19 taškų (39:58). Kėlinio pabaigoje "Autobroliai – Akro" dar labiau padidino persvarą (43:65).

Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė apyligiai, o "Autobroliai – Akro" išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 60:90.

5 perimt. kam.

Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59) (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 22:28 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ pergalė po pratęsimo prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 vasario 15 d., antradienis, 21:29 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 17:49 val.) „Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:17 val.)Visas rungtynes pavyzdinę gynybą demonstravęs „Pikenpokas“ išsivežė pergalę (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:58 val.)Birštono SC “Olimpą“ į pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ atvedė rezultatyvus O. Brazdžionis (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Alta transportas“ įtikinamai įveikė „UNO“ (105:81) (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo triuškinamą pergalę (2022 sausio 25 d., antradienis, 22:20 val.)