BC „Game On“ vs Gemavila (48:56)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 09 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Game On“

2022 sausio 09 d., Sekmadienis, 18:09 val., peržiūros: 392

Sekmadienį, sausio 9 d., Lietuvos sveikatos mokslų universiteto salėje, įvyko II lygos rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai BC „Game On“ ir svečiai Gemavila“.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri pademonstravo neblogą gynybą ir gerą puolimą. Tai leido jiems per keturias minutes įgyti 4 taškų pranašumą. Tačiau per likusį ketvirtį dalį visi šitie stebuklai baigėsi ir BC „Game On“ ramiai sugrįžo į rungtynes, bet tai truko neilgam, nes svečių ekipa vėl įsiveržė į priekį ir susikrovė 11 taškų pranašumą – 11:22. Antrajame ketvirtį BC „Game On“ toliau sunkiai stabdė įsibėgėjusius varžovus. Per pirmą pusę ketvirtį svečiams pavyko įgyti 14 taškų persvarą. Tačiau po minutės pertraukėlės šeimininkams pavyko susikaupti ir sumažinti deficitą iki 8 taškų. Iki ketvirčio galo komandos toliau sužaidė apylygiai ir po dviejų ketvirčių priekyje Gemavilarezultatu 24:35.

Trečiame ketvirtyje abi komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, bet nei vienai, nei kitai komandai nepavyko kažko nuveikti. Ketvirčiui įpusėjus, Gemavilaįgijo 6 taškų pranašumą, tačiau tuomet krito į šiokią tokią duobę ir leido savo varžovams priartėti. Per likusį ketvirčio laiką svečiai dar padidino savo pranašumą ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 33:48. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo Gemavila“, tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė šeimininkai ir vėl sumažino atsilikimą iki 9 taškų. Svečių komanda labai kentėjo nuo metimų pataikymo. Ši bėda jiems neleido įgyti didesnio pranašumo. Nors lemiamu momentu Gemavilaišlaikė pranašumą savo rankose dėka geros gynybos ir taiklaus tolimo mėtimo ir iškovojo pergalę rezultatu – 48:56.

7 rezult. perd.

„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „T.A.D.“ komandą (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)„ICE“ minimaliu skirtumu įveikė „BC „Game On“ ekipą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)Birštono SC “Olimpas“ nesunkiai nugalėjo BC „Game On“ krepšininkus (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:01 val.)„Dumblas“išsiveržė į priekį serijoje prieš BC „Game On“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 17:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Gemavila“ įveikė „Rhino“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:21 val.)“Pikenpokas“ tritaškių pagalba ir antrą kartą nugalėjo BC „Game On“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 17:26 val.)„Gatvės vaikai“ turėjo pripažinti BC „Game On“ ekipos pranašumą (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)Po 2 pratęsimų „Pusė velnio“ palaužė BC „Game On“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:21 val.)