Pikenpokas vs Alta transportas (101:112)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 27 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Tritaškių šou paženkintose rungtynėse „Alta transportas“ penketukas atlaikė “Pikenpokas“ ekipos spaudimą

2022 vasario 27 d., Sekmadienis, 21:47 val., peržiūros: 371

Vasario 27 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko II lygos F pogrupio ekipos – “Pikenpokas" (4-8) ir "Alta transportas" (12-0).

Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos ir labai rezultatyviai, abi ekipos keitėsi taikliais metimais, o pirmą kėlinį dviem taškais, dėka trijų D. Bakano tolimų metimų ir devynių K. Damijonaičio taškų, laimėjo "Alta transportas" 25:27.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie neužilgo įgijo dviženklį pranašumą 30:40. Susikrautą persvarą "Alta transportas" išlaikė iki kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus buvo priekyje 44:51.

Trečiajame kėlinyje, daugiausia tikslių E. Petrausko ir G. Čekansko tritaškių dėka, “Pikenpokas" persvėrė rungtynių rezultatą ir po trijų kėlinukų jau buvo priekyje 71:69.

Lemiamame kėlinyje vieną po kito ekipos leido taiklius tritaškius, o įpusėjus kėliniui buvo lygu 89:89. Visgi, tada L.Vėlavičius smeigė du tolimus šūvius iš eilės ir “Pikenpokas" jau nebeprisivijo varžovų. Galutinis susitikimo rezultatas 101:112 (25:27, 19:24, 27:18, 30:43).

10 atk. kam.

19 taškų deficitą panaikinę „Alta transportas“ įveikė „Dumblą“ (86:82) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 15:44 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse P.Špoko 42 taškai ir „Valpainiai“ turėjo pripažinti „Pikenpoko“ pranašumą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įrodė pranašumą prieš „KSM'93-Bulvaras“ (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Dumblas“ iššvaistė devyniolikos taškų persvarą, tačiau atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 15:46 val.)„Alta transportas“ po įtemptos kovos įveikė SK „Mattas“ krepšininkus (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:05 val.)Puikus KM „Žalgiris“ 2005 puolimas atnešė pergalę prieš „Pikenpokas“ ekipą (2022 kovo 25 d., penktadienis, 21:23 val.)„Alta transportas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)II lygos Mažosios taurės atkrintamosiose: „Valpainiai“ įveikė „Pikenpopas“ ir išlyginos serijos rezultatą 1:1 (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 22:36 val.)