UNO vs Eldažnis & Limobus.lt (69:54)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 03 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„UNO“ sėkmingai pradėjo sezoną įveikdami „Eldažnis & Limobus.lt“ (69:54)

2021 lapkričio 03 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 451

Trečiadienį, Lapkričio 3 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko C lygos reguliariosios rungtynės, tarp šeimininkų – "UNO" ir svečių - „Eldažnis & Limobus.lt“.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie per kelias minutes susikrovė 8 taškų pranašumą. Įpusėjus pirmąjam ketvirčiui "UNO" puolimas šiek tiek sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 16:13.

Antrojo kėlinio pradžioje vyko atkakli kova taškas į tašką, tačiau „Eldažnis & Limobus.lt“ krepšininkams rezultato nepavyko persverti savo naudai. Šeimininkai pranašumą išlaike ir užbaigė pirmąją rungtynių pusė turėdami 5 taškų persvarą – 32:27.

Po ilgosios pertraukos "UNO" krepšininkai iš lėto tolo nuo varžovų ir jau įpusėjus trečiąjam ketvirčiui turėjo dviženklį, 13 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje šeimininkai persvarą dar šiek tiek padidino – 55:37.

Ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipa, tačiau prisivyti varžovų mažesniu nei 10 taškų skirtumu svečiams nepavyko. Pirmąją sezono pergalė užtikrintai šventė "UNO" krepšininkai, rezultatu – 69:54 (16:13, 16:14, 23:10, 14:17).

7 išpr. praž.

„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Ažytėnai“ neturėjo problemų su „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:37 val.)„UNO“ rungtynių pabaigoje įveikė atkakliai besipriešinusius „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (60:51) (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ be didesnio vargo iškovojo pergalę prieš „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:27 val.)„UNO“ įveikė penkiese žaidusius „Ažytėnus“ (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 21:29 val.)