BC „Game On“ vs Klausučių alaus darykla (72:67)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

BC „Game On“ po itin atkaklios kovos palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą

2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 17:53 val., peržiūros: 337

Gegužės 15 dieną, LSMU sporto salėje buvo sužaistos II lygos Mažosios taurės antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko BC „Game On“ bei „Klausučių alaus darykla“. Pirmąsias serijos rungtynes buvo laimėję pastarieji.

Rungtynių pradžioje po dviejų iš eilės I. Spūdžio tritaškių BC „Game On“ nutolo 10:5. Visgi, vėliau P. Juknevičiaus tempiami „Klausučių alaus darykla“ krepšininkai artėjo, o pirmas kėlinys baigėsi 22:20.

Antrajame kėlinyje po A. Čekanausko tolimo metimo svečiai tolo 29:35. Bet kėlinį šeimininkai pabaigė spurtuodami 8:0, kas leido įpusėjus susitikimui būti priekyje dviejų taškų pranašumu 37:35.

Trečiajame kėlinuke „Klausučių alaus darykla“ ekipą į priekį traukė Ž.Dovidaitis, tačiau BC „Game On“ turimos minimalios persvaros nepaleido ir po trijų kėlinių pirmavo tais pačiais dviem taškais 54:52.

Lemiamas kėlinys prasidėjo nedideliu šeimininkų spurtu, bet į tai svečiai iškart atsakė dviem tiksliais tolimais metimais ir vėl skirtumas tarp ekipų tapo minimalus. Likus kiek daugiau nei dviem minutėms A.Mikučionis tritaškiu lygino sungtynių rezultatą 65:65. Visgi, lemiamas žodis rungtynėse atiteko Ž. Karaliui, kurio penki taškai rungtynių pabaigoje atnešė pergalę BC „Game On“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 72:67 (22:20, 15:15, 17:17, 18:15).

Žygimantas Dovidaitis

„Gatvės vaikai“ po atkaklios kovos įveikė „Klausučių alaus darykla“ komandą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Klausučių alaus daryklos“ penketuką (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai išlygino serijos su KM „Žalgiris“ 2005 rezultatą (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:52 val.)BC „Game On“ po nelengvos kovos palaužė be pergalių likusią „T.A.D.“ ekipą (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 18:40 val.)Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)KM „Žalgiris“ 2005 pirmose pusfinalio rungtynėse įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 gegužės 24 d., antradienis, 21:45 val.)Lemiamas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Game On“ laimėję „Klausučių alaus darykla“ pateko į pusfinalį (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 22:36 val.)„Ariogalos URTA“ nesunkiai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (88:60) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)