Titranga ‒ Feniksas vs Eldažnis & Limobus.lt (72:54)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 06 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

Antroje rungtynių pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Eldažnį & Limobus.lt“

2022 vasario 06 d., Sekmadienis, 20:27 val., peržiūros: 487

Vasario 6 dieną V. Kudirkos progimnazijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Titranga – Feniksas" priemė svečius "Eldažnį & Limobus.lt". "Titranga – Feniksas" buvo laimėję keturis kartus ir šešis kartus pralaimėję. "Eldažnis & Limobus.lt" savo sąskaitoje turėjo vienuolika pralaimėjimų.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatu 2:0 pirmavo "Titranga – Feniksas". Baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmus taškus pelnė "Eldažnis & Limobus.lt" (7:2). Prasidėjus septintai minutei "Eldažnis & Limobus.lt" paprašė minutės pertraukėlės (11:5). Prasidėjus devintai minutei "Eldažnis & Limobus.lt" išsiveržė į priekį, o "Titranga – Feniksas" paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės "Eldažnis & Limobus.lt" pataikė tritaškį (12:16). Kėlinio pabaigoje šeimininkai sumažino svečių persvarą iki dviejų taškų (14:16).

Prasidėjus antram kėliniui "Titranga – Feniksas" pasivijo varžovus 16:16. Vėliau komandos žaidė lygiai, bet baigiantis pirmai kėlinio pusei "Titranga – Feniksas" turėjo keturių taškų persvarą (29:25). Antroje kėlinio pusėje "Eldažnis & Limobus.lt" pasivijo varžovus ir pralenkė, bet baigiantis kėliniui paskutine ataka persvaą susigrąžino "Feninksas - Titranga" (33:35).

Trečio kėlinio pradžioje "Titranga – Feniksas" žaidė geriau ir per dvi minutes padidino persvarą iki aštuonių taškų (41:33). Prasidėjus ketvirtai minutei skirtumas padidėjo iki 10 taškų (43:33), o "Eldažnis & Limobus.lt" paprašė minutės pertraukėlės. Šeštą minutę skirtumas padidėjo iki 16 taškų, o "Eldažnis & Limobus.lt" paprašė minutės pertraukėlės (49:33). Pirmus taškus "Eldažnis & Limobus.lt" kėlinyje pelnė tik devintą minutę. Sužaidus tris kėlinius "Feniksas – Limobus.lt" pirmavo rezultatu 58:37.

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 20 taškų (60:40). Vėliau komandos žaidė lygiai. "Eldažnis & Limobus.lt" neatkūrė intrigos ir "Titranga – Feniksas" laimėjo rungtynes rezultatu 72:54.

8 taškai

Nerezultatyviose rungtynėse „Gatvės vaikai“ įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (60:51) (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)„UNO“ rungtynių pabaigoje įveikė atkakliai besipriešinusius „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:30 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ užtikrintai įveikė Ariogalos „Urta“ (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:28 val.)Antrojo kėlinio pradžioje pabėgę „Titranga ‒ Feniksas“ nuskynė pergalę prieš „DK ‒ Team“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:21 val.)„UNO“ sėkmingai pradėjo sezoną įveikdami „Eldažnis & Limobus.lt“ (69:54) (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)„Ažytėnai“ neturėjo problemų su „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:37 val.)“Pusė velnio“ atlaikė „Eldažnis & Limobus.lt“ šturmą ir iškopė į kitą etapą (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Be keitimų žaidę SK „Mattas“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ (77:50) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:55 val.)