Skroblų alėja vs KK „Žaibas“ (91:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

KK „Žaibas” antroje rungtynių pusėje nepasipriešino prieš „Skroblų alėja“ (91:73)

2021 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 503

Gruodžio 1 d., 19:10 val., Kauno TPMC sporto salėje, įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Skroblų alėja“ ir svečiai – KK „Žaibas”.

Rungtynės prasidėjo atkakliai, komandos nuo pat pirmųjų minučių kovojo taškas į tašką ir nei viena komanda nesugebėjo nutolti nuo varžovų. Nors pirmąjį rungtynių ketvirtį laimėjo šeimininkai - 17:16. Antrajį ketvirtį kiek geriau sekėsi šeimininkų komandai. Per pusę ketvirčio komandai pavyko įgyti kiek daugiau nei 10 taškų pranašumą. Tuo tarpu varžovai stengėsi sumažinti atsilikimą ir pasivyti varžovus. Likus iki antrojo ketvirčio pabaigos 2 minutėms svečiams pavyko sumažinti atsilikimą ir pasivyti varžovus - 37:35.

Trečiajame ketvirtyje svečiai pradėjo kiek išsiblaškę ir sunkiai rezgė atakas. Tuo tarpu varžovai pasinaudoję proga pradėjo didinti persvarą ir privertė varžovus imti minutinės pertraukėlę. Po pertraukėlės KK „Žaibas” nepavyko sumažinti skirtumo. Iki ketvirčio galo šeimininkai dar labiau padidinti savo pranašumą ir prasidedant ketvirtam ketvirčiui rezultatas buvo – 73:56. Ketvirtajame ketvirtyje KK „Žaibas” pritrūko jėgų pakovoti dėl pergalės. Tuo tarpu „Skroblų alėja“ dar padidino skirtumą ir šventė pergalę rezultatu – 91:73.

Domantas Kučinskas

„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Alta transportas“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Skroblų alėja“ ekipą (2022 gegužės 03 d., antradienis, 22:02 val.)„Alta transportas“ susitvarkė su „Skroblų alėja“  (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:39 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ nesunki „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Skroblų alėja“ krepšininkus (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:30 val.)KK „Žaibas“ nesunkiai susitvarkė su „DK-Team“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Rungtynių pabaigoje „KSM' 93 ‒ Bulvaras“ įrašė pirmą pralaimėjimą sezone „Skroblų alėjai“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Skroblų alėja“  įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:35 val.)Matulaičių tandemas atnešė „Skroblų alėja“ ekipai pergalę prieš „Kauno Rami“ (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)Puikus G. Veličkos žaidimas neišgelbėjo BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ekipos nuo pralaimėjimo prieš „Skroblų alėja“ ekipą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 21:54 val.)Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“ (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 20:37 val.)