KrepsinioFanai.lt vs Klausučių alaus darykla (42:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

„Klausučių alaus darykla“ pasiekė užtikrintą pergalę

2022 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 20:18 val., peržiūros: 307

Gruodžio 4 dieną, 18:15 val., M. Mažvydo mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "KrepsinioFanai.lt" (šeimininkai) ir „Klausučių alaus darykla“ (svečiai). Lygiai komandos žaidė tik pirmojo kėlinuko metu. Vėliau „Klausučių alaus darykla“ nutolo, pasiekė triuškinamą persvarą ir laimėjo susitikimą rezultatu 42:77 (15:20, 12:15, 7:25, 8:17).

Nors rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie maždaug pusę pirmojo kėlinuko buvo priekyje, bet netrukus jų puolimas užsikirto, o „Klausučių alaus darykla“ persvėrė rezultatą ir žaisdami daug drausmingiau ėmė tolti. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Klausučių alaus darykla“ pirmaujant rezultatu 27:35.

Po ilgosios pertraukos „Klausučių alaus darykla“ jau visiškai dominavo, svečiai puikiai išnaudojo savo fizinius duomenis, geriau kovojo dėl kamuolių ir tvirtai artėjo pergalės link. Rungtynių pabaigoje komandoms beliko sutvarkyti formalumus, o pergalė jau buvo „Klausučių alaus darykla“ ekipos rankose 42:77.

Povilas Juknevičius

„Klausučių alaus darykla“ svečiuose pelnė pergalę (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Klausučių alaus darykla“ iki paskutinių sekundžių trukusioje dramoje pasiekia 6 pergalę. (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:33 val.) „Klausučių alaus darykla“ po gražios kovos palaužė „Birštono SC „Olimpas“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 06:08 val.)G. Stankūnas atvedė „Klausučių alaus darykla“ ekipą į pergalę prieš MB „TR Project“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 21:59 val.)„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:42 val.)Nenuspėjama kova ir pergalė „Klausučių alaus daryklos“ rankose (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Arko“ užtikrintai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 00:28 val.)II lygoje: „Arko“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:21 val.)BC „Rhino“ įsirašė labai lengvą pergalę (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 20:45 val.)Nesulaikomas E. Serkevičius nukalė pergalę „Klausučių alaus daryklai“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)