BC „Game On“ vs Robotukų Armija (69:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 16:10 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Robotukų Armija“ iškovojo pergalę prieš BC „Game On“

2022 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 17:25 val., peržiūros: 271

Gruodžio 4 d., LSMU sporto salėje buvo sužaistos II lygos A pogrupio rungtynės tarp BC „Game On“ (1-1) ir „Robotukų Armija“ (2-2) ekipų.

Rungtynės prasidėjo žaidimu taškas į tašką, pirmaujanti ekipa keitėsi beveik po kiekvienos atakos, o kėlinį 0:5 pabaigusi „Robotukų Armija“ pirmavo 22:25.

Antro kėlinio pradžioje svečiai iškart tolo 24:32. Nors K.Meiliūnas ir toliau prasiveržimais draskė visą BC „Game On“ gynybą, tačiau I. Spūdžio metimai kėlinio antroje pusėje leido šeimininkams vėl kiek priartėti. Įpusėjus susitikimui 37:41.

Trečiojo kėlinuko pradžioje po M. Jašinsko metimų „Robotukų Armija“ vėl kiek nutolo – 41:55. Vėliau svečių puolimas kiek sustojo, o tuo pasinaudojusi BC „Game On“ ekipa priartėjo iki 50:60.

Lemiamame kėlinyje BC „Game On“ ekipai buvo pavykę sumažinti skirtumą iki šešių taškų, tačiau „Robotukų Armija“ pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 69:77 (22:25, 15:16, 13:19, 19:17).

5 perimt. kam.

2 lygoje ‒ lengva “Robotukų Armijos“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Arko“ lengvai patiesė negausiai susirinkusius BC „Game On“ (2022 lapkričio 11 d., penktadienis, 20:01 val.)Antroji pelnyta „Robotukų armijos“ pergalė (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:59 val.)Po fantastiško trilerio BC „Game On“ palaužė GZP-2 (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Sparta“ nesunkiai įveikė „Game On“ (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 21:46 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:52 val.)„Arko“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:44 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Game on“ komandą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 17:18 val.)2 lygoje ‒ sunkiai iškovota „Gemavila“ pergalė. (2023 kovo 10 d., penktadienis, 21:40 val.)2 lygoje ‒ lengva BC „Game ON“ pergalė. (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:25 val.)