Robotukų Armija vs Birštono SC „Olimpas“ (65:66)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Birštono SC „Olimpas“ po permainingos kovos įveikė „Robotukų Armija“ ekipą

2022 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 22:06 val., peržiūros: 294

Lapkričio 7 d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos II lygos A pogrupio rungtynės tarp „Robotukų Armija“ (0-1) ir Birštono SC „Olimpas“ (1-0) ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylyge kova aikštėje – nors svečiai iš Birštono ir buvo sugebėję pirmajame kėlinyje nutolti 6 taškais, tačiau kėlinio pabaigoje A. Eitučio pelnyti šeši taškai leido „Robotukų Armija“ ekipai pirmą kėlinį laimėti 16:13.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 0:8 ir nutolo 16:21. Nors „Robotukų Armija“ stengėsi persverti rungtynių svarstykles, tačiau M.Seilius tolimais metimais to daryti neleido. Įpusėjus susitikimui 33:37 primavo svečiai iš Birštono.

Trečiame kėlinyje Birštono SC „Olimpas“ labai greitai įgijo dviženklę persvarą 35:45. Visgi, antroje kėlinio pusėje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir sugebėjo priartėti per vieną metimą. Pasibaigus trims kėliniams 47:49.

Lemiamo kėlinio pradžioje šeimininkai lygino rezultatą, bet tada Birštono SC „Olimpas“ spurtavo 0:7 ir vėl kiek nutolo. Visgi, „Robotukų Armija“ nepasidavė ir po trijų iš eilės K. Meiliūno baudos metimų švelnino rezultatą iki minimumo. Visgi, nors ir turėjo dar kelias progas persverti rezultatą, bet šeimininkai jomis nepasinaudojo ir patyrė antrą nesėkmę. Galutinis susitikimo rezultatas 65:66 (16:13, 17:24, 14:12, 18:17).

9 taškai

Birštono SC „Olimpas“ paliko MB „TR Project“ ekipą be pergalių (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 21:49 val.)„Game on“ lengvai įveikė „Robotukų armiją“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 17:16 val.)Birštono SC „Olimpas“ pergalė paskutinių sekundžių trilerije prieš „Arko“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 14:20 val.)„Sparta“ lengvai nugalėjo „Robotukų Armiją“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 21:45 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Pikenpokas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:02 val.)„Ažytėnai“ visa galva pranoko „Robotukų Armiją“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:29 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Ažytėnai“ (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)Permainingose rungtynėse sėkminga Birštono SC „Olimpas“ ekipos pabaiga prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 23:07 val.)II lygoje: „Ažytėnai“ įtikinamai nugalėjo „Robotukų Armija“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 23:01 val.)II lygos atkrintamosiose: Birštono SC „Olimpas“ išlygino serijos rezultatą nugalėdami „Arko“ (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)