Artstone vs Vilmista (78:46)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Vilmistos“ penketukas nespėjo paskui „ArtStone“ krepšininkus

2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 1142

Pirmadienį, sausio 9 – ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, antrojo etapo, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „ArtStone“ ir svečių – „Vilmistos“ komandos.

Rungtynės svečiai pradėjo pelnydami 6 taškus be atsako. Sužaidus daugiau nei minutę „ArtStone“ taškų sąskaitą atidarė S.Lengvinas pataikydamas dvitaškį. Po aktyvios kėlinio pradžios abi komandos sumažino žaidimo tempą, o metimai dažniau skriedao pro šalį, net skruosdavo tinklelį. Sužaidus daugiau nei 8 minutes „ArtStone“ krepšininkai sumažino deficitą iki minimumo, tačiau persverti jo savo naudai nepavyko. G.Džiaugys pataikė iš toli, dvitaškį pridėjo Š.Orlovas ir po pirmojo kėlinuko „Vilmistos“ krepšininkai turėjo trapią 5 taškų persvarą – 13:18.

Antrasis kėlinukas prasidėjo nerezultatyviai, tačiau šeimininkams 4- ąją kėlinio minutę vėl pavyko priartėti (19:20), o įpusėjus ketvirčiui ir persverti rezultatą – 21:20. Nors svečiai dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau po sekė gera „ArtStone“ komandos atkarpa 10:4 ir prieš ilgąją pertrauką „Vilmista“ atsilikinėjau jau 6 taškais – 31:25.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau kontroliavo rungtynes ir sužaidus minutę pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklę persvarą – 36:26. Įpusėjus ketvičiui „ArtStone“ puolimo lyderiu tapęs R.Babenskas (pelnė 14 iš 29 komandos taškų) varė į neviltį varžovus – po jo dvitaškio, iki kėlinio pabaigos likus trim minutėm, komandas skyrė jau 13 taškų. O prieš lemiamą ketvirtį „Vilmistos“ deficitas išsaugo iki 21 taško – 60:39.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Vos penkiese į rungtynes susirinkusiems „Vilmistos“ krepšininkams ėmė stigti jėgų, o jaunesni jų varžovai ramiai kontroliavo rungtynes ir didino savo komandos pranašumą, kuris įpusėjus kėliniui buvo jau 30 taškų (73:43). Nuaidėjus teisėjo švilpukui, kuris skelbė rungtynių pabaigą, „ArtStone“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu – 78:46.

Po rungynių pakalbintas „ArtStone“ komandos žaidžiantysis treneris J.Jokšas džiaugėsi pergale, tačiau pagyrė ir varžovus už gerą kovą: „Manau mes šiandien buvome stipresni. Varžovai šiandien buvo tik penkiese, pavargo, nors tikrai du kėlinius kovojo neblogai, bet mes šiai dienai esam stipresni ir tai įrodėm.“

Artstone: Justas Jokšas – 23 tšk. (6 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Tomas Šiškevičius – 23 tšk. (6 perimt. kam.), Remigijus Babenskas – 19 tšk.

Vilmista: Šarūnas Orlovas – 13 tšk., Egidijus Plenta – 12 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gytis Mikėnas – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Lemorą“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:23 val.)Trečiame kėlinuke tritaškiais prapliupusi „Lemora“ nugalėjo „Artstone“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Vilmista“ neturėjo jokių šansų prieš „KUN & KAMS“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:36 val.)„KUN & KAMS“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Artstone“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:13 val.)Pogrupio lyderiai neturėjo vargo su „Artstone“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:12 val.)Atkakliame susitikime „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:20 val.)„Vilmista“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Remza & Langvila“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:34 val.)„Vilmista“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)