Remza & Langvila vs Coca Cola (81:93)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 21:00 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Coca Cola“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Remza & Langvila“

2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 02:04 val., peržiūros: 1450

Antradienį, gruodžio 6 – ąją dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje buvo sužaidos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininikų „Remza & Langvila“ ir svečių „Coca Cola“ komandos. Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tik įpusėjus kėliniui svečių komanda atitrūko nuo varžovų 6:11. R.Baliūnas pelnė tris taškus paeiliui ir sumažino „Remza & Langvila“ komandos deficitą iki 2 taškų,bet svečiai netrukus vėl atstatė 5 taškų persvarą, kurią išlaikė iki kėlinio pabaigos – 17:22.

Antrojo kėlinio pradžia buvo rezultatyvi ir sėkmingesnė „Coca Colos“ krepšininkams, kurie per pusantros minutės savo persvarą padidinio iki dviženklės – 22:32. Šeimininkų puolėjas T.Galinauskas pataikė du tolimus metimus ir sumažino varžovų persvarą iki 6 taškų, tačiau svečiai netrukus įjungė aukštesnę pavarą ir laimėję trijų minučių atkarpą 0:9 turėjo jau saugią 15 taškų persvarą – 28:43. Per likusį kėlinio laiką šeimininkams nepavyko pasivyti varžovų ir po dviejų kėlinių jie turėjo 14 taškų deficitą – 36:50.

Po ilgosios petraukos „Coca Cola“ krepšininkai ir toliau kontroliavo rungtynių eigą ir sužaidus keturias minutes tebepirmavo 18 taškų skirtumu (41:59). Antroje kėlinio pusėje „Remza & Langvilos“ komanda sužaidė sėkmingą atkarpą 9:2 ir sumažino deficitą iki 11 taškų, iki kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė jau tik 9 taškai. Kėlinuko pabaigą drausmingiau sužaidę svečiai susigrąžino dviženklę persvarą – 57:69.

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo „Coca Colos“ krepšininkams, kurie sužaidus minutę vėl turėjo saugią 15 taškų persvarą. Tris minutes trukusį taškų badą nutraukė svečių gynėjas L.Trušas pelnydamas du taškus iš po krepšio (61:76). „Remza & Langvilos“ krepšininkai kilo į lemiamą šturmą ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti 4 minutes varžovų persvarą iki 8 taškų (72:80), tačiau tai buvo viskas ką šeimininkams pavyko nuveikti šiose rungtynėse. „Coca Cola“ krepšininkai užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė pergalę rezultatu – 81:93.

Po laimėtų rungtynių „Coca Cola“ komandos treneris V.Stočkus kalbėjo: „Laimėjo greitesni. Dauguma taškų šiandien susirinkome iš greito puolimo ar tiesiog apibėgę savo varžovus. Nebuvome pilnos sudėties, bet savo planą įgyvendinome – laimėjome. Taškų įmetėme daug, bet prasileidome irgi nemažai, bet svarbiausia pergalė.“

Remza & Langvila: Raimondas Baliūnas – 20 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Darius Dzimidavičius – 17 tšk., Žilvinas Zakrasas – 14 tšk., Tadas Galinauskas – 12 tšk., Lukas Baliūnas – 10 tšk.

Coca Cola: Laurynas Trušas – 31 tšk. (11 atk. kam.), Vytautas Stočkus – 25 tšk., Tomas Gudas – 20 tšk. (7 rezult. perd., 7 perimt. kam., 6 išpr. praž.)

„ASS & Endress + Hauser“ tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:16 val.)„Vilmista“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Remza & Langvila“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:34 val.)„Coca Cola“ iškovojo svarbią pergalę (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:16 val.)Per anksti patikėję pergale „Best 4 You“ nusileido „Remza & Langvila“ ekipai (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„SD Ranga“ aštunfinalį pradėjo užtrinta pergale prieš „Coca-Colą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:20 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.)Antroje rungtynių pusėje „Coca-cola“ įrodė pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Gėlių banko“ šešetukas įveikė „Remza & Langvila“ komandą (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)Aštuntfinalį „Remza & Langvila“ pradėjo pergalingai (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:54 val.)