SD Ranga vs Coca Cola (72:53)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 12 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„SD Ranga“ aštunfinalį pradėjo užtrinta pergale prieš „Coca-Colą“

2017 kovo 12 d., Sekmadienis, 23:20 val., peržiūros: 1445

Sekmadienį, kovo 12 – ąją dieną, J. Pauliaus II- ojo gim. sporto salėje įvyko KKL „Įmonių“ lygos „Baktik Sport“ pirmenybių pirmosios aštunfinalio poros rungtynės, kuriose susitiko aikštės šeimininkų „SD Rangos“ ir svečių „Coca-Cola“ komandos.

Rungtynių pradžioje užtikrinčiau žaidę svečiai greit atitrūko nuo varžovų 3:9, tačiau netrukus spurtą pradėjo „SD Ranga“, kurie laimėjo atkarpą 18:4 ir likus žaisti dvi minutes turėjo 8 taškų persvarą – 21:13. Sustingusį svečių puolimą atgaivino M. Šmigelsko šūvis iš toli, tačiau tai buvo paskutiniai „Coca-Colos“ taškai šį kėlinį. Rungtynes vangiai pradėję šeimininkai kėlinuką užbaigė pelnydami 8 taškus be atsako ir po pirmųjų dešimties minučių jau turėjo dviženklę persvarą – 29:16.

Antras kėlinys prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis. Po aktyvios ketvirčio pradžios komandos kiek sustojo puolime. Įpusėjus ketvirčiui svečiams pavyko stabilizuoti padėtį ir jų deficitas daugiau nebeaugo – 37:25. Likusį laiką komandos žaidė apylygiai, o šeimininkam pavyko išsaugoti dviženklį pranašumą – 46:33.

Trečio kėlinio pradžioje žymiai aktyvesni buvo svečiai, kurie per dvi minutes pelnė 8 taškus be atsako ir prisivijo oponentus – 46:41. Po to komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, komandų žaidime padaugėjo broko ir netaiklių metimų. Nerezultatyvaus kėlinio pabaigoje brandžiau sužaidę „SD Rangos“ krepšininkai sugebėjo atkurti 8 taškų persvarą – 55:47.

Ketvirtąjame kėlinuke svečiai ir vėl sunkiai rinko taškus. Per keturias minutes pelnę vos du taškus svečių krepšininkai įpusėjus kėliniui vėl atsilikinėjo dviženkliu skirtumu – 65:52. Galų gale šeimininkai visiškai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir rungtynių pabaigoje „SD Ranga“ padidino persvarą iki 19 taškų ir pasiekė pirmąją pergalę, pirmenybių aštunfinalyje, rezultatu – 72:53 (29:16, 17:17, 9:14, 17:6).

SD Ranga: Vilius Kudokas – 18 tšk., Imantas Šturma – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Justas Draudvila – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Pukalskas – 10 tšk.

Coca Cola: Tomas Gudas – 16 tšk., Vytautas Stočkus – 13 tšk., Mantas Šmigelskas – 11 tšk.

„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Ryterna“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Coca Cola“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 02:04 val.)„SD Ranga“ gerai pradėjo rungtynes ir iškovojo pergalę (2017 sausio 20 d., penktadienis, 06:35 val.)„SD Ranga“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 00:02 val.)„SD Ranga“ užtikrintai įveikė „Coca Colos“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 21:09 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:07 val.)„SD Ranga“ „Baltik Sport“ įmonių lygos startą pažymėjo pergale prieš „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:03 val.)