Gėlių bankas vs Vilmista (75:61)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Gėlių bankas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė šešiese susirinkusius „Vilmistos“ krepšininkus

2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 00:14 val., peržiūros: 1230

Pirmadienį, lapkričio 14 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Gėlių banko“ bei svečių „Vilmistos“. Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė apylygiai ir būdavo epizodų, kuomet komandos keisdavosi lyderių vaidmenimis. Visgi, ketvirtajame kėlinyje šeimininkai išnaudojo savo pranašumą šiose rungtynėse – ilgesnį atsarginių suolelį. Turėdami daugiau šviežių jėgų, jie ketvirtąjį kėlinį laimėjo užtikrintai, o tuo pačiu ir šias rungtynes.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kiek sėkmingesniu šeimininkų ekipos žaidimu. Jie įgijo nedidelį pranašumą, kurį saugojo labai neilgam. Turėdami penkių taškų deficitą, „Vilmistos“ krepšininkai tuomet pelnė net dešimt taškų be varžovų atsako ir jau patys įgijo solidesnį pranašumą. Prieš pat kėlinio pabaigą jie savo persvarą dar šiek tiek padidino, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:21. Antrojo kėlinio pradžioje „Gėlių banko“ ekipa šiek tiek priartėjo prie savo varžovų, bet tuomet vėl sėkmingiau sužaisdavo svečių ekipa ir atstatydavo beveik dviženklį pranašumą. Kėliniui perėjus į antrą pusę, „Vilmistos“ ekipos puolimas sustojo, o tuo pasinaudojo šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Per likusias dvi kėlinio minutes, nei vienai ekipai nepavyko pasižymėti, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:35.

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Gėlių banko“ ekipa, kuri netrukus persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi, po šaltoko dušo atsigavo ir svečių komanda bei netrukus susigrąžino trapų pranašumą į savas rankas. Kiek vėliau jiems buvo pavykę įgyti vėl solidesnį pranašumą, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai bei patys įgijo minimalų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 52:51. Ketvirtajame kėlinyje pasirodė aiškus „Vilmistos“ ekipos trūkumas. Jie į rungtynes susirinko šešiese, tad natūralu, kad jėgų stygius jiems turėjo jaustis. Kėlinuką 13:3 spurtu pradėjęs „Gėlių bankas“ įgijo dviženklį pranašumą ir nors „Vilmista“ dar bandė priešintis savo varžovams, tačiau nesėkmingai. Šeimininkai ne tik, kad išlaikė pranašumą savo rankose, bet ir jį dar labiau padidino bei iškovojo nelabai sunkią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 78:61.

Gėlių bankas: Žilvinas Danielius – 29 tšk. (7 išpr. praž.), Saulius Kepežinskas – 16 tšk., Karolis Armalis – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Rolandas Stagniūnas – 10 tšk.

Vilmista: Egidijus Plenta – 20 tšk. (12 atk. kam., 9 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 17 tšk., Kornelijus Bitė – 12 tšk. (10 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 10 tšk.

Tik ketvirtame kėlinuke pabudę „Callcredit“ krepšininkai turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką (2017 sausio 06 d., penktadienis, 00:53 val.)„Gėlių bankas“ metė rimtą iššūkį pirmąsias sezono rungtynes žaidusiems „Callcredit“ žaidėjams (2016 spalio 21 d., penktadienis, 00:19 val.)Negausiai susirinkusi „Vilmista“ nepasipriešino „SD Rangai“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 18:03 val.)Gėlių bankas neatlaikė Vėjų linija & Garliavos duona mesto iššūkio (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:15 val.)„Lemora“ pačioje rungynių pabaigoje palaužė „Vilmistą“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:37 val.)„Gėlių banko“ šešetukas įveikė „Remza & Langvila“ komandą (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Gėlių bankas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 01:00 val.)„Gėlių bankas“ pergalingai pradėjo aštuntfinalį (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 20:25 val.)